Šventėje Pumpėnuose – brolių Lavrinovičių ir Lukauskio atžalų kovos bei įgyvendintas kilnus tikslas fotogalerija + VIDEO

2019.07.17 11:46
Broliai Lavrinovičiai | L.Šilkaičio nuotr.

Broliai Lavrinovičiai | L.Šilkaičio nuotr.

 Praėjusį šeštadienį Pasvalio rajone esantis Pumpėnų miestelis tapo atkaklių krepšinio kovų bei smagių vasariškų pramogų ir atrakcijų traukos centru – čia surengta ne tik visą miestelį, bet ir svečius iš kitų miestų sutraukusi Pumpėnų vidurvasario šventė.

Nė tūkstančio gyventojų neturinčiame miestelyje daugiau nei 40 komandų įvairiose amžiaus grupės varžėsi dėl nugalėtojų titulo Mindaugo Lukauskio vardo 3x3 krepšinio turnyre.  

Renginio metu krepšinio žaidėjai bei įvairiose rungtyse bei atrakcijose dalyvavę šventės svečiai prisidėjo ir prie kilnaus tikslo – aukojo pinigus miestelio gyventojui Dariui, kuris po patirtos traumos negali valdyti savo kūno.

Pasveikinti ir palaikyti dalyvių į renginį atvyko ne tik pats M.Lukauskis, puikia nuotaika dalinosi ir broliai Kšištofas bei Darjušas Lavrinovičiai. Kalbinamas M.Lukauskis džiaugėsi dalyvaujančiu jaunimu ir prisiminė, kaip pačiam seniau tekdavo dalyvauti 3x3 turnyruose.

Tuo tarpu broliai Lavrinovičiai šventės metu spėjo sudalyvauti ir improvizuotose „Kitokiuose pašnekesiuose“. Pokalbio metu broliai pasakojo linksmus prisiminimus iš vaikystės, atskleidė, jog ir kitą sezoną žada žaisti krepšinį bei kalbėjo apie tai, kaip sekasi sutarti tarpusavyje.

Krepšinio turnyre M. Lukauskis ir broliai Lavrinovičiai nesudalyvavo, tačiau protokoluose Lukauskio ir Lavrinovičių pavardės įrašytos buvo – vaikų grupėje rungtyniavo krepšininkų atžalos.

Visi krepšinio turnyro dalyviai buvo apdovanoti speicaliai M. Lukauskio 3x3 turnyrui sukurtais marškinėliais, o prizininkai džiaugėsi ne tik vardiniais medaliais, bet ir rėmėjų įsteigtais prizais.

Šventės dalyviai padėjo išpildyti ir miestelio gyventojo Dariaus svajonę. Kilnus renginio tikslas buvo įgyvendintas – surinkti reikalingi pinigai aparatui, padėsiančiam Darių transportuoti iš lovos į neįgaliojo vežimėlį. Kitais metais vyksiančios šventės metu tikimąsi, jog pats Darius galės savo akimis stebėti renginį.

Pumpėnų vidurvasario šventę praturtino ir auto moto technikos suvažiavimas, kuriame dalyvavo daugiau nei 100 transporto priemonių. Moto akrobatas Lukas Kučinskas stebino savo sugebėjimais atlikti triukus su motociklu.

Renginyje, kurio metu sėkmingai įgyvendinta idėja linksmintis be alkoholio, žiūrovus visoje šventės teritorijoje triukais džiugino neseniai iš gastrolių Las Vegase sugrįžęs iliziuzionistas Rokas Bernatonis, o gatvės artistas Viačeslavas Mickevičius linksmino šventės svečius savo nuotaikinga programa. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUTUOK IR LAIMĖK ONE PLUS TELEFONĄ
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų