Ąžuolas Tubelis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Ąžuolas Tubelis | Eriko Ovčarenko / BNS foto nuotr.

Ilgalaikę sutartį su Vilniaus „Ryto“ ekipa turintis Ąžuolas Tubelis gerokai supykdė Kauno „Žalgirio“ sirgalius. Internete pasirodė vaizdo įrašas, kuriame „Ryto“ dubleriuose „Perle“ rungtyniaujantis 17-metis Ą.Tubelis dėvi maikutę su Lietuvos rinktinės užrašu bei spjaudo ant „Žalgirio“ logotipo, valosi kojas ir trypia jį.

„Žalgirio“ rūbinėje yra taisyklė, kuri neleidžia niekam užminti ant rūbinės viduryje esančio klubo logotipo, o tai padariusiems gresia įvairios bausmės.

Šis vaizdo įrašas per keletą valandų internete sulaukė didžiulio dėmesio, o Ą.Tubelis antradienį vakare suskubo viešai atsiprašyti „Žalgirio“ klubo ir jo fanų.

Ąžuolo Tubelio žinutė | Instagram.com nuotr

Ąžuolo Tubelio žinutė | Instagram.com nuotr

„Šiandien viešai paplitus privačiam vaizdo įrašui iš Kauno „Žalgirio“ dublerių komandos rūbinės, aš nuvyliau savo artimą aplinką bei priverčiau savo tėvus pajausti gėdą dėl mano vaikiško ir neapgalvoto elgesio. Žinau, jog niekas nebeatsuks laiko atgal ir jokie pasiteisinimai nepakeis mano parodytos nepagarbos ne tik Kauno komandai, bet ir visam Lietuvos krepšiniui. Vienintelis dalykas, ką galiu padaryti, tai viešai atsiprašyti „Žalgirio“ komandos, organizacijos, žaidėjų, fanų ir toliau savo vertę įrodinėti aikštelėje, o ne kvailais poelgiais už jos ribų. Atsiprašau“, - „instagram“ paskyroje rašė Ą.Tubelis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (25)
Registruoti
Anoniminiai (25)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų