Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

Anthony Joshua | Instagram.com nuotr

 29-erių metų Anthony Joshua yra vienas geriausių boksininkų pasaulyje. Londono olimpiniu čempionu tapęs sportininkas ilgus metus dominavo ir profesionalų bokse, kol prarado savo diržus kovoje prieš Andy Ruizą.

A.Joshua ruošiasi šių metų pabaigoje antrą kartą susikauti su A.Ruizu, o kol kas laiką leidžia Nigerijoje. Būtent iš Nigerijos yra kilę abu jo tėvai, boksininkas čia kurį laiką lankė mokyklą, tačiau atstovauja ne Nigerijai, o Didžiajai Britanijai. Tai užkliuvo vienai mažai mergaitei, kuri atvirai paklausė, kodėl A.Joshua negina Nigerijos garbės.

Buvęs čempionas kiek sutriko po šio klausimo ir vėliau ėmė pasakoti savo istoriją: „Mano tėtis ir mama gimė Nigerijoje. Kai jiems buvo 25-eri, jie išvyko į Londoną. Aš ten gimiau ir pradėjau boksuotis. Į Nigeriją jaunystėje dažnai atvykdavau, čia trumpai lankiau ir internatą, bet iš to nieko nesigavo.“

A.Joshua išties Nigerijos mokykloje neužsibuvo ir sugrįžo atgal į Didžiąją Britaniją, kur baigė mokslus ir pradėjo sportininko karjerą.

A.Joshua Nigerijoje ne tik bendrauja su savo gerbėjais, bet ir linksminasi. Boksininkas buvo pastebėtas milijardieriaus Femi Otedolos dukros „DJ Cuppy“ draugijoje, o vėliau su savo seserimi Janet buvo pakviesti į kito milijardieriaus Aliko Dangote jachtą, kurios kaina siekia net 43 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Asd
2019-07-16 23:13:56
Luzeria matosi kaip treniruojasi :D vienintele pergale jo pries senuka klitchko ir tai vien del to kad klitchmo nepasiruosew buvo isvis
Atsakyti
2019-07-17 01:43:03
Toks vaizdas, kad jis turi gyventi toj salėj dėl tavęs, pats blet sėdi ir skaitinėji čia, bėk greit į salę treniruokli