Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Hegelmann
5
Šiauliai
2
Pasibaigęs. 07-05 18:00
A Lyga
Riteriai
1
Kauno Žalgiris
5
Pasibaigęs. 07-06 16:45
A Lyga
Dainava
0
Džiugas
2
Pasibaigęs. 07-07 19:00
A Lyga
Panevėžys
1
Sūduva
2
Pasibaigęs. Vakar 19:00
A Lyga
Riteriai
0
Šiauliai
2
Rytoj, 18:25
A Lyga
Džiugas
-
Banga
-
07-14, 20:00
A Lyga
Dainava
-
Panevėžys
-
07-19, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Džiugas
-
07-20, 18:25
A Lyga
Panevėžys
-
Šiauliai
-
07-20, 19:30
A Lyga
Sūduva
-
Riteriai
-
07-20, 20:00
A Lyga
Banga
-
Hegelmann
-
07-21, 19:30
A Lyga
Kauno Žalgiris
-
Dainava
-
07-26, 19:00
A Lyga
Žalgiris
-
Dainava
-

Šou tęsiasi: V.Zdoroveckio motina bandė įsiveržti į aikštę pasaulio kriketo čempionato finale fotogalerija + VIDEO (7)

2019-07-16 14:37
Elena Zdoroveckij | Instagram.com nuotr

Elena Zdoroveckij | Instagram.com nuotr

 Sekmadienį Londone (Anglija) baigėsi pasaulio kriketo čempionatas, kuriame po dramatiško finalo nugalėtojų taurę pirmą kartą iškovojo Anglijos rinktinė.

Svarbiausias čempionato rungtynes bandė sutrikdyti „Youtube“ tinklaraštininko Vitalijaus Zdoroveckio motina Elena. Gana iššaukiančią aprangą pasirinkusi moteriškė nusprendė veržtis į aikštę, tačiau ją laiku pastebėjo apsaugos darbuotojai. Šie sugavo moterį tuomet, kai ji dar nespėjo pasiekti aikštės, todėl mačo nereikėjo sustabdyti.

Savo „instagram“ paskyroje E.Zdoroveckij parašė, kad taip įsijautė į finalo atmosferą, jog norėjo pati sudalyvauti rungtynėse, todėl bandė veržtis į aikštę. V.Zdoroveckis po mačo tik parašė, kad jo mama yra išprotėjusi.

Beje, šio įvyko pro akis nepraleido Kinsey Wolanski. V.Zdoroveckio mergina sėkmingai išbėgo į aikštę UEFA Čempionų lygos finale ir tada atkreipė į save viso pasaulio dėmesį.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų