Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Argentinos rinktinė ir šalies futbolo federacija pateikė prašymą panaikinti rinktinės kapitonui Lioneliui Messi „Copa America“ mažajame finale parodytą raudoną kortelę.

Skelbiama, kad Argentinos futbolo federacija išsiuntė rašytinį laišką Pietų Amerikos futbolo asociacijai (CONMEBOL) su prašymu panaikinti futbolininkui skirtą nuobaudą.

L.Messi sužaidus vos 31-ą minutę rungtynėse su Čile buvo išvytas iš aikštės, kuomet apsistumdė su Gary Medeliu. Pastarajam taip pat buvo parodyta raudona kortelė. Tai buvo pirmoji tokia bausmė argentiniečiui rinktinėje nuo 2005 metų.

Išsiųstame laiške Argentinos futbolo federacija pateikė argumentus, jog L.Messi nenusipelnė raudonos kortelės, kadangi minėtoje situacijoje pakankama bausmė būtų buvusi geltona kortelė. Šiame laiške pasirašė ir pats L.Messi.

Argentinos futbolo federacija taip pat paprašė, kad jeigu L.Messi vis tik būtų nubaustas dėl raudonos kortelės, jog skirta bausmė būtų minimali – vienerios rungtynės. Tokiu atveju jis praleistų tik draugiškas rungtynes su Čile, kurios vyks rugsėjo 5 dieną Los Andžele.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų