L.Jovičiaus pristatymas Madride | Scanpix nuotr.

L.Jovičiaus pristatymas Madride | Scanpix nuotr.

Greitai karjeros laiptais kylantis puolėjas Luka Jovičius būdamas vos 21-erių sulaukė išsvajoto kvietimo į Madrido „Real“, o dabar atskleidė, kad jį kovoti ir laimėti įkvėpė jo sesės ir jos kovos su leukemija istorija.

L.Jovičius papasakojo, kad kai jis dar treniravosi kartu su Belgrado „Crvena Zvezda“, jį tapti sėkmingu futbolininku įkvėpė jo sesė, kuri kovojo su sunkia liga ir šią kovą laimėjo.

„Ne dažnai apie tai kalbu, bet kai man buvo devyneri ar dešimt, mano vyresnioji sesuo labai susirgo. Ta akimirka apibrėžė mūsų gyvenimus. 

Daktarai nustatė, kad ji susirgo leukemija, tad ji daug laiko praleisdavo ligoninėje. Mano mama turėjo palikti savo darbą, kad galėtų ją prižiūrėti. Visus metus mūsų šeima buvo išsiardžiusi. Gyvenau su savo tėčiu ir seneliu, lankiau treniruotes „Crvena Zvezda“ klube, tuo tarpu mama pasilikdavo su sese.

Tai buvo labai sunkus laikotarpis. Labiausiai prisimenu jausmą, kuris mane apnikdavo, kai grįždavau į namus iš Belgrado į Batarą po rungtynių.

Vieną dieną po treniruotės tėtis mane, kaip įprasta, pasiėmė vežtis namo, tačiau prie mūsų vėliau prisijungė dėdė ir mano pusbrolis. Iš pradžių nesupratau, kas vyksta, tik vėliau išaiškėjo, kad mūsų laukė didelė šventė.

Sugrįžome į namus ir prisimenu, kad mano sesė dėvėjo popierinę kepuraitę, lyg būtų jos gimtadienis. Jie mums pranešė, kad ji pasveiko. Tai buvo nuostabus jausmas žinoti, kad jai yra viskas gerai, kadangi ilgą laiką ji buvo labai išsigandusi. 

Kai mano sesė įveikė ligą, tai suteikė man ugnies siekti sėkmės. Norėjau būti laimėtojas, kaip ir ji“, - jaudinančią istoriją atskleidė L.Jovičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City
Sek 02-23 Wolverhampton … 16 : 00 Norwich City
Sek 02-23 Manchester United 16 : 00 Watford
Sek 02-23 Arsenal 18 : 30 Everton