L.Jovičiaus pristatymas Madride | Scanpix nuotr.

L.Jovičiaus pristatymas Madride | Scanpix nuotr.

Greitai karjeros laiptais kylantis puolėjas Luka Jovičius būdamas vos 21-erių sulaukė išsvajoto kvietimo į Madrido „Real“, o dabar atskleidė, kad jį kovoti ir laimėti įkvėpė jo sesės ir jos kovos su leukemija istorija.

L.Jovičius papasakojo, kad kai jis dar treniravosi kartu su Belgrado „Crvena Zvezda“, jį tapti sėkmingu futbolininku įkvėpė jo sesė, kuri kovojo su sunkia liga ir šią kovą laimėjo.

„Ne dažnai apie tai kalbu, bet kai man buvo devyneri ar dešimt, mano vyresnioji sesuo labai susirgo. Ta akimirka apibrėžė mūsų gyvenimus. 

Daktarai nustatė, kad ji susirgo leukemija, tad ji daug laiko praleisdavo ligoninėje. Mano mama turėjo palikti savo darbą, kad galėtų ją prižiūrėti. Visus metus mūsų šeima buvo išsiardžiusi. Gyvenau su savo tėčiu ir seneliu, lankiau treniruotes „Crvena Zvezda“ klube, tuo tarpu mama pasilikdavo su sese.

Tai buvo labai sunkus laikotarpis. Labiausiai prisimenu jausmą, kuris mane apnikdavo, kai grįždavau į namus iš Belgrado į Batarą po rungtynių.

Vieną dieną po treniruotės tėtis mane, kaip įprasta, pasiėmė vežtis namo, tačiau prie mūsų vėliau prisijungė dėdė ir mano pusbrolis. Iš pradžių nesupratau, kas vyksta, tik vėliau išaiškėjo, kad mūsų laukė didelė šventė.

Sugrįžome į namus ir prisimenu, kad mano sesė dėvėjo popierinę kepuraitę, lyg būtų jos gimtadienis. Jie mums pranešė, kad ji pasveiko. Tai buvo nuostabus jausmas žinoti, kad jai yra viskas gerai, kadangi ilgą laiką ji buvo labai išsigandusi. 

Kai mano sesė įveikė ligą, tai suteikė man ugnies siekti sėkmės. Norėjau būti laimėtojas, kaip ir ji“, - jaudinančią istoriją atskleidė L.Jovičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-18 Stumbras 15 : 00 Žalgiris
Sek 08-18 Atlantas 17 : 00 Panevėžys
Sek 08-18 Sūduva 19 : 00 Palanga
Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141