Neymaras | Scanpix nuotr.

Neymaras | Scanpix nuotr.

Didieji Europos klubai nekantriai barbendami pirštais per stalą seka Neymaro istoriją Paryžiuje, kadangi brazilas informavo „Saint-Germain“ ekipos vadovus apie savo norą palikti Prancūzijos čempionų klubą.

„Sky Sports“ praneša, kad prieš dvejus metus net 222 mln. eurų kainavęs futbolininkas pirmadienį susitiko su PSG ekipos sporto direktoriumi Leonardo ir jam pranešė, jog nori persikelti į kitą komandą.

Neymaro ateitis jau kurį laiką kelia daug neaiškumų. Jis nedalyvavo pirmojoje PSG pasirengimo naujajam sezonui savaitėje ir be klubo sutikimo nedalyvavo treniruotėse, nes liko Brazilijoje, kur dalyvavo reklaminiuose renginiuose.

Vėliau futbolininko tėvas Neymaras vyresnysis, kuris yra kartu ir jo agentas, visus ramino teigdamas, kad PSG klubas buvo informuotas apie brazilo planus ir iš šios situacijos nereikėtų pūsti burbulo.

Tačiau panašu, kad burbulas išsipūtė pats ir greitu metu gali griausmingai sprogti. „Sky Sports“ teigia, kad susitikimo metu Leonardo bandė įtikinti Neymarą pasilikti komandoje, tačiau šis vis tiek nori persikelti į kitą komandą.

Tas pats Leonardo neseniai duotame interviu teigė, kad PSG gali susivilioti galimybe parduoti Neymarą, jeigu už jį bus pasiūlyta tinkama kaina. Jis taip pat teigė nenorinti savo komandoje matyti tokių futbolininkų, kurie nėra motyvuoti žaisti Paryžiuje.

Neymaras jau ilgą laiką yra siejamas su sugrįžimu į Ispaniją, o konkrečiau – „Barcelona“. Visgi kol kas atrodo sunkiai tikėtina, kad jau 120 mln. eurų atriekę Antoine Griezmanno įsigijimui, katalonai sugebės išsitraukti dar didesnį čekį brazilo susigrąžinimui, jeigu patys neparduos nereikalingų futbolininkų ir nepasididins savo biudžeto, skirto įsigyti naujokams.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

krv
2019-07-16 13:40:08
kazkoks valkata nuplyšes bekojis.nahui toki raiša išsigimeli
Atsakyti
Zenka
2019-07-16 10:26:46
(B/H)olivudui visai tiktu
Atsakyti
Tomas
2019-07-16 09:20:42
Bet kur ji, tik ne i Reala, nu plyyyyyz
Atsakyti
uflash
2019-07-16 10:25:26
i zalgiri ji