Ikeras Casillas | Scanpix nuotr.

Ikeras Casillas | Scanpix nuotr.

Gegužės mėnesį širdies smūgį patyręs legendinis vartininkas Ikeras Casillas jau prisijungė prie „Porto“ pasirengimo naujam sezonui, tačiau leidimo treniruotis taip ir negavo. Dabar paaiškėjo, kaip toliau klostysis jo ateitis.

I.Casillas gegužės pirmą dieną patyrė širdies smūgį ir buvo iš treniruotės iškart išgabentas į ligoninę, kur jam buvo atlikta smulki širdies operacija.

Iki šiol 37-erių futbolininkas vis dar nebaigia savo profesionalaus žaidėjo karjeros ir tikisi dar sugrįžti į aikštę.

Bet „Porto“ dabar oficialiai patvirtino, kad kol I.Casillas gydysis savo širdies problemas, jis prisijungs prie trenerių komandos ir taip bandys padėti savo atstovaujamam klubui.

„Darysiu tai, kas skirsis nuo to, ką darau įprastai, kai būnu aikštėje.  Aš būsiu tarsi jungtis tarp komandos ir klubo. 

Kalbėjausi su treneriu dar praėjusiame sezone, kai nutiko visa ši situacija, ir jis mane patikino norintis, kad likčiau komandoje, kad būčiau arti žaidėjų, ypač jaunesnių žaidėjų, kadangi komandoje gali būti nemažai pasikeitimų.

Stengsiuosi atlikti kuo geresnį darbą, kad visiems padėčiau. Tikiuosi, kad visi prisidėsime prie to, jog šis sezonas būtų puikus“, - teigia pats I.Casillas.

Nėra detaliai atskleidžiama, kokios tikslios užduotys bus patikėtos I.Casillui, jis taip pat nedetalizuoja ir savo ateities, nors jau kelis kartus atmetė galimybę baigti futbolininko karjerą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Ant 01-21 Crystal Palace 21 : 30 Southampton
Ant 01-21 AFC Bournemouth 21 : 30 Brighton & Hov…
Ant 01-21 Sheffield United 21 : 30 Manchester City
Ant 01-21 Aston Villa 21 : 30 Watford
Ant 01-21 Everton 21 : 30 Newcastle United
Ant 01-21 Chelsea 22 : 15 Arsenal
Tre 01-22 Tottenham Hotspur 21 : 30 Norwich City
Tre 01-22 Leicester City 21 : 30 West Ham United
Tre 01-22 Manchester United 22 : 15 Burnley