Westbrookas | Scanpix nuotr.

Westbrookas | Scanpix nuotr.

 Po 11 metų praleistų Oklahomos „Thunder“ ekipoje, Russellas Westbrookas išvyko į Hjustono „Rockets“ ekipą, kur vėl sujungs jėgas su kita NBA žvaigžde Jamesu Hardenu.

Galbūt šis persikėlimas ir buvo skausmingas R.Westbrookui, tačiau per artimiausius metus jis sutaupys nemažai pinigų.

„Forbes“ skelbia, kad dėl mažesnių mokesčių R.Westbrookas per artimiausius keturis metus sutaupys daugiau nei 10 mln. JAV dolerių.

Skelbiama, kad jo sutartyje dar liko neišmokėti 171 mln. 139 tūkst 920 JAV dolerių ir tai yra 42 mln. 784 tūkst. 980 JAV dolerių per metus. Nors Oklahoma turi gana mažus mokesčius (5 proc.), tačiau kai tavo alga yra 42 mln. JAV dolerių per metus – mokesčiai didėja. Pagal sutartį jis sumokėtų viso 2 mln. 571 tūkst. 623 JAV dolerius vietinių mokesčių bei kitoms valstijoms, kuriose jis žaistų.

Hjustone jis sumokės 1 mln. 5 tūkst. 528 JAV dolerius mokesčių, nes Vakarų konferencijoje rungtyniauja trys komandos iš labiausiai apmokestintų valstijų – Kalifornijos (13,3 proc.), Oregono (9,9 proc.) ir Minesotos (9,85 proc.). Per ketverius metus jis sutaupys daugiau nei 6,4 mln. JAV dolerių.

R.Westbrookas taip pat kasmet uždirba apie 18 mln. JAV dolerių už reklamą ir persikėlimas iš Oklahomos į Teksasą jam dar leis sutaupyti apie 900 tūkst. JAV dolerių per metus.

Suskaičiavus bendrai, jis per ateinančius ketverius metus sutaupys daugiau nei 10 mln. JAV dolerių.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų