Lonzo Ballas | Organizatorių nuotr.

Lonzo Ballas | Organizatorių nuotr.

 Kai Los Andželo „Lakers“ ekipa NBA naujokų biržoje pašaukė Lonzo Ballą, tuometinis komandos prezidentas Magicas Johnsonas sakė, kad mato potencialų žaidėją, kurio marškinėliai kils į arenos palubes.

Vėliau sekė keletą traumų, o šią vasarą L.Ballas, kartu su Brandonu Ingramu ir Joshu Hartu, buvo iškeisti į Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipą už NBA žvaigždę Anthony Davisą.

Nors Lonzo tėvas LaVaras Ballas gerokai pyko dėl šio veiksmo ir teigė, kad tai yra „Lakers“ frančizės pabaiga, tačiau pats Lonzo nei kiek nepyko ant Los Andželo komandos ir teigė, kad to laukė.

Šią žinią Lonzo sužinojo važiuodamas automobilyje į brolio LaMelo „Drew League“ rungtynes.

„Jeigu atvirai, aš net džiaugiausi. Aš jau anksčiau supratau, kad kažkokie veiksmai bus atliekami. Žinojau, kad A.Davisas nori atvykti į komandą. Kiekvieną kartą, kai tu gauni tokį vyruką, privalai daryti tai, ką privalai, kad jį gautum. Aš tiesiog laukiau ir buvau laimingas, kad keliauju su dviem puikiais vyrukais B.Ingramu ir J.Hartu. Labai įdomu, ką mes galime nuveikti.

Kai buvau naujokas, sakiau žmonėms, kad tokiu atveju būčiau labai nelaimingas, nes Los Andžele yra mano visa šeima ir aš noriu būti „Lakers“ dalimi. Tačiau lygoje praleidau du metus ir supratau, kad tai verslas“, – ESPN sakė Lonzo Ballas.

Lonzo taip pat džiaugiasi, kad galės rungtyniauti su pirmuoju NBA naujokų biržos šaukimu Zionu Williamsonu.

„Aš dar niekada nemačiau tokio dydžio žmogaus, judančio taip gerai. Jam tik 19 metų? Jis tikrai yra nesveikas. Niekada nesu matęs kažko panašaus“, – būsimam komandos draugui pagyras žarstė Lonzo.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.