Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Zlatanas Ibrahimovičius | Scanpix nuotr.

Apie savo planus po profesionalaus futbolininko karjeros prabilęs 37-erių Zlatanas Ibrahimovičius atskleidė, jog gali sugrįžti į Amsterdamo „Ajax“ klubą.

Šiuo metu Z.Ibrahimovičius vis dar tęsia savo karjerą futbolo aikštėje ir rungtyniauja MLS lygoje, kur jau antrą sezoną atstovauja Los Andželo „Galaxy“ ekipai. Su ja jis yra pasirašęs kontraktą iki šių metų pabaigos.

Z.Ibrahimovičius, kuriam artėjantį spalį sukaks jau 38-eri, „Ajax“ gretose rungtyniavo 2001 – 2004 metais. Tuomet jis šioje komandoje sužaidė 110 rungtynių, per kurias pelnė 48 įvarčius, du kartus tapo Nyderlandų čempionu, kartą laimėjo Nyderlandų taurės turnyrą.

Dabar švedas atskleidė, kad norėtų vieną dieną sugrįžti į Amsterdamo klubą ir padėtų jiems pritraukti dar daugiau talentingo jaunimo, kuriuo ši komanda ir garsėja.

„Dažniausiai aš negrįžtu į tuos klubus, kuriuose jau kažkada žaidžiau, bet galbūt po futbolininko karjeros galėčiau tapti „Ajax“ direktoriumi. Tuomet aš geriau atlikčiau darbą už tą žmogų, kuris dabar užima šią poziciją.

„Ajax“ vis dar yra mano klubas Nyderlanduose ir aš didžiuojuosi, kad buvau jo dalimi. Ypač kai matau, kaip jie save pateikia Europoje. Jie padarė tai, ko niekas nesitikėjo ir išaugina tokius futbolininkus, kuriuos išaugindavo ir anksčiau. Nuostabu tai stebėti“, - komplimentų buvusiai komandai negailėjo Z.Ibrahimovičius.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.