Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato etapas Alytuje | Organizatorių nuotr.

Lietuvos veteranų paplūdimio tinklinio čempionato etapas Alytuje | Organizatorių nuotr.

 Šaunus Alytaus paplūdimio tinklinio aikštynas šeštadienį, liepos 13 d. priėmė stipriausias Lietuvos veteranų komandas į trečią čempionato etapą. Alytiškai įdėjo daug darbo, kad aikštelės būtų nepriekaištingos. Vygintas Blinstrubis ir Vytautas Dimša nuo ankstyvo ryto atvykę į aikštyną baiginėjo pasiruošimo varžyboms darbus.

Alytuje susirinko 22 ekipos. Etape dalyvavo kone visos stipriausios Lietuvos veteranų komandos, todėl prasidėjus varžyboms aistros liejosi per kraštus.

40+ grupėje, po trijų etapų buvo visiškas chaosas. Kuo daugiau etapų, tuo daugiau komandų kovojančių dėl prizinių vietų. Šioje vyrų grupėje išryškėjo tendencija, kad jeigu komanda tampa etapo nugalėtoja, kitame etape ji bus ketvirta. Taip atsitiko su nauja čempionato komanda „Abromavičiai“ (broliai Saulius ir Darius Abromavičiai), kurie pirmame etape Rokiškyje nušlavė visas komandas ir užėmė pirmą vietą, o Marijampolėje antrame etape jie liko ketvirti. Stipriausia antro etapo komanda tapo dar viena naujai susibūrusi, komanda „Vilnius“ (Mindaugas Veiveris ir Darius Dūdėnas). Trečiame etape Alytuje jie liko ketvirti, o nugalėjo tapo kita Vilniaus komanda (Mindaugas Skarulskis ir Marius Linartas).

Antrą vietą Alytuje iškovojo ir ant prizininkų pakylos pirmą kartą užkopė Kauno duetas „TOPsport“ (Rytis Vaičys ir Skirmantas Staniulis). Trečią vietą iškovojo marijampoliečiai (Rimas Radžiūnas ir Mindaugas Dabulevičius).

Šioje grupėje bendroje įskaitoje pirmauja „Šiauliai“ (Danas Mikolaitis ir Haris Šarkauskas), bet jie vieninteliai dalyvavo visuose etapuose. Vieno etapo taškai bendroje įskaitoje nebus skaičiuojami, todėl beveik visos komandos gali tapti čempionato nugalėtojomis ir likusieji du etapai bus labai įtempti.

40+ klasės rezultatai | Organizatorių nuotr.

40+ klasės rezultatai | Organizatorių nuotr.

50+ klasės favoritai yra „Rokiškis“ (Aurimas Laužadis ir Raimis Dilys) kurie atėjo iš 40+ grupės kaip daugkartiniai Lietuvos čempionatų nugalėtojai. Šiemet užvirė kova tarp „Rokiškio“ ir tris metus neužleidžiančių pirmos vietos 50+ grupėje „Pagardų“ (Valdas Šabrinskas iš Kupiškio ir kaunietis Gintautas Martišius). Pirmame etape „Rokiškis" buvo pirmi, „Pagardai“ – antri. Antrame etape jau „Pagardai“ – pirmi, o „Rokiškis“ – antri. Trečiame etape Alytuje vėl finale susitiko „Pagardai“ ir „Rokiškis“'. Po atkaklios kovos setais 2-1 pergalę šventė „Rokiškis“ ir jau aišku, kad šias dvi komandas 50+ grupėje pavyti bus sunku.

Alytuje dėl trečios vietos žaidė pirmą kartą šiais metais dalyvavusi komanda „Raimiai“ (Raimundas Masilionis ir Raimis Bendžiūnas), kurie parodė , kad dar turi daug parako ir gali kovoti su visomis stipriausiomis 50+ grupės komandomis, ir „Vilnius“ (Henryk Rusiecki ir Andrejus Nahajus). Savo pranašumą įrodė „Raimiai“ ir užsikabino bronzos medalius.

50+ klasės rezultatai | Organizatorių nuotr.

50+ klasės rezultatai | Organizatorių nuotr.

Šioje vyrų grupėje lyderiauja „Rokiškis“ – 146 taškai, jiems ant kulnų lipa „Pagardai“ su 142 tšk. Visos kitos komandos atsilieka nemažu skirtumu, bet priešakyje dar du etapai ir niekas taškų dalinti nesiruošia, todėl ir šioje grupėje paskutiniuose etapuose vyks įnirtingos kovos.

Ketvirtasis čempionato etapas rugpjūčio 10 d. vyks Vilniuje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva
Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141