Gabrielė Čerepokaitė | asmeninio archyvo nuotr.

Čekijoje vykstančiame Europos jaunių ir jaunimo (iki 23 metų) baidarių ir kanojų irklavimo čempionate šeštadienį savo pasirodymus tęsė lietuviai.

A finale lenktyniaus Gabrielė Čerepokaitė. Ji finišavo trečia jaunių merginų vienviečių kanojų 200 m rungties pirmajame pusfinalio plaukime (51.962 sek.).

Kiti lietuvių rezultatai šeštadienį:

5. Artūras Golovač (jauniai, vienvietė kanoja, 200 m pusfinalis) 45.728 – pateko į B finalą.

5. Ieva Vaitiekūnaitė (jaunimas, vienvietė baidarė, 200 m pusfinalis) 43.502 – pateko į B finalą.

7. Tomas Liaudinskas (jauniai, vienvietė baidarė, 200 m pusfinalis) 38.486 – pateko į B finalą.

8. Gintarė Pališauskaitė (jaunės, vienvietė baidarė, 200 m pusfinalis) 45.793 – pateko į B finalą.

Sportas.lt primena, kad auksą Lietuvai šeštadienį iškovojo Vadimas Korobovas. Jis laimėjo jaunimo grupės vaikinų vienviečių kanojų 1000 m rungties A finalą.