Brianas „BoMacas“ McIntyre'as | Youtube.com nuotr.

Brianas „BoMacas“ McIntyre'as | Youtube.com nuotr.

 Kantriai savo progos kovoti dėl pasaulio čempiono diržo laukiantis lietuvis Egidijus Kavaliauskas, panašu, pagaliau galės suremti pirštines su Terence‘u Crawfordu.

Per porą pastarųjų dienų derybos tarp E.Kavaliausko ir T.Crawfordo komandų gerokai suintensyvėjo. Įtakingas bokso žurnalistas Mike'as Coppingeris pranešė, kad planuojama kovos data yra spalio 18 d. Baigiama susitarti ir dėl kovos vietos – boksininkai turėtų suremti pirštines gimtajame T.Crawfordo mieste Omahoje (JAV), tad E.Kavaliauskui teks kautis priešiškoje atmosferoje. Kovą turėtų transliuoti ESPN kanalas, „pay-per-view“ platformos nežadama naudoti.

Apie tokią būsimą kovą neseniai kalbėjo ir T.Crawfordo treneris Brianas „BoMacas“ McIntyre‘as. Jis prieš keletą savaičių buvo užsiminęs, kad norėtų išsiųsti E.Kavaliauską atgal į Rusiją, o šį kartą skambiomis frazėmis nesimėtė.

„Dabar galvojame apie kovą su Kavaliausku. Jis greičiausiai bus kitas varžovas. Kol kas nėra nieko oficialaus, bet tai turėtų greitai pasikeisti. Susėsime visi kartu prie derybų stalo ir pasieksime susitarimą. Kai tik tai padarysime, išgirsite viską oficialiai“, - tikino B.McIntyre‘as.

T.Crawfordui kova su E.Kavaliausku reikalinga tam, kad jis neužrūstintų WBO organizacijos. Pagal jos įstatus reitingo lyderis turi teisę kovoti dėl pasaulio čempiono diržo.

E.Kavaliausko sąskaitoje yra 21 pergalė (17 nokautais) ir 1 lygiosios. T.Crawfordas turi 35 pergales (26 nokautais) ir nėra pralaimėjęs nė vienos kovos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-14 Liverpool 14 : 30 Watford
Šeš 12-14 Sheffield United 17 : 00 Aston Villa
Šeš 12-14 Leicester City 17 : 00 Norwich City
Šeš 12-14 Chelsea 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-14 Burnley 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-14 Southampton 19 : 30 West Ham United
Sek 12-15 Wolverhampton … 16 : 00 Tottenham Hotspur
Sek 12-15 Manchester United 16 : 00 Everton
Sek 12-15 Arsenal 18 : 30 Manchester City