„Man United“
120 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Koebenhavn“
Floydas Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

Floydas Mayweatheris | Youtube.com nuotr.

 Prieš beveik dvejus metus Floydas Mayweatheris vienoje brangiausių visų laikų profesionalų bokso kovų 10-ajame raunde techniniu nokautu sustabdė MMA žvaigždę airį Conorą McGregorą.

Airis visada garsėjo tuo, kad po pralaimėjimų nori kuo greičiau surengti revanšinę kovą ir ištaisyti anksčiau darytas klaidas. Jis ne kartą kalbėjo apie norą antrą kartą susikauti su F.Mayweatheriu, jam pritarė ir kiti komandos nariai. Visgi, pats F.Mayweatheris tokią galimybę atmeta ir tik juokiasi iš C.McGregoro komandos kalbų.

„Tie vaikiai yra kažkokie cirko klounai. Jie neturi šansų prieš mane, bet vis eina link manęs. Aš toliau juoksiuosi, toliau gyvensiu, toliau vaikščiosiu į banką. Mano gyvenimo stilius nė kiek nepasikeitė. Kaip gyvenau tada, kai buvau profesionalus boksininkas, taip gyvenu ir dabar“, - aiškino F.Mayweatheris.

Metų pradžioje buvo kalbama apie tai, kad vasarą F.Mayweatheris turėtų pasirodyti dar vienoje parodomojoje kovoje Japonijoje. Visgi, dabar tokios kalbos nutilo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

gagas
2019-07-12 21:46:12
matai, kai esi pakalikas, tai net juotis turi kartu su maywezeriu, gana juokingai susižiūrėjo ta vieta, bet ko dėl pinigų nepadarysi :D
Atsakyti
Gerai pasake
2019-07-12 13:43:09
Ryzi klounai.. Luzeriai
Atsakyti