Milanas Škriniaras | Scanpix nuotr.

Milanas Škriniaras | Scanpix nuotr.

Milano „Inter“ gynėjas Milanas Škriniaras prieš artėjantį sezoną yra nusiteikęs ambicingai ir teigia, kad atėjo „Inter“ laikas pagaliau išversti Turino „Juventus“ iš Italijos čempionų sosto.

„Juventus“ ekipai jokia Italijos komanda nepasipriešina jau paskutinius aštuonerius metus. Tuo tarpu kasmet ambicingus planus kuriantys „Inter“ praėjusiame sezone liko ketvirtoje vietoje ir nuo eilinį kartą čempionais tapusių „Juventus“ atsiliko net 21 tašku.

„Atėjo laikas laimėti. Kai žaidi „Inter“ gretose, negali būti patenkintas tik antra vieta. Aš taip pat svajoju kartu su šia komanda iškelti į viršų ir Čempionų lygos nugalėtojų taurę.

„Juventus“ laimi pastaruosius aštuonerius metus, tačiau dabar atėjo tinkamas laikas prie jų priartėti ir juos pagaliau nugalėti. Mes sunkiai dirbame ir žinome, kad galime tai padaryti, todėl jau dabar yra sunku sulaukti sezono pradžios. Mes turime visuomet kelti sau maksimalius tikslus ir niekuomet nebūti patenkinti savo pasiekimais.

Antonio Conte turi tinkamą požiūrį. Mes esame stipri komanda, todėl mūsų tikslas visuomet turi būti laimėti. Treneris mums paaiškina kiekvieną detalę, mes atsižvelgėme į savo praeitį ir pakeitėme tai, kaip viską darome.

Turėsiu prisitaikyti prie trijų gynėjų taktikos, bet manęs tai negąsdina. Diego Godinas turi labai daug patirties, jis turi nugalėtojo mentalitetą, kurio mums tikrai reikia. Jis yra pratęs kovoti ir stabdyti aukščiausios klasės žaidėjus, jis buvo tikrai geras pirkinys“, - teigia M.Škriniaras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tomas
2019-07-11 18:44:48
Pasvajojai ir praeis. Juve artejanti sezona ne tik Serie A, bet ir UCL turi visus sansus paimti, dar pasistiprine sudeti su Ramsey, Rabiot, De Light
Atsakyti