Amanda Nunes prieš Holly Holm | Scanpix nuotr.

Amanda Nunes prieš Holly Holm | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį „T-Mobile“ arenoje Las Vegase (JAV) įvyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 239“, kuriame dviejų skirtingų svorių kategorijų čempionė brazilė Amanda Nunes dar kartą įrodė, kad yra viena iš geriausių kovotojų moterų MMA istorijoje.

A.Nunes likus vos minutei iki pirmojo raundo pabaigos puikiu smūgiu dešine koja paguldė Holly Holm ant grindų ir pribaigė ją smūgiu kruša bei apgynė UFC lengviausio svorio kategorijos čempionės titulą.

Toks veiksmas, kuriuo H.Holm pralaimėjo – vienas mėgstamiausių jos pačios, o būtent tai ji panaudojo 2015 metais įveikdama iki tol be pralaimėjimų žengusią Rondą Rousey.

H.Holm po pralaimėjimo neapsilankė spaudos konferencijoje, tačiau vėliau išplatino savo komentarą socialiniame tinkle „instagram“.

„Visada sakau, kad reikia gyventi savo svajonių gyvenimą“, – sakė H.Holm. „Aš niekada nesvajojau apie smūgį į veidą. Tai nebuvo dalis mano svajonių, o greičiau – dalis košmarų. Išgyvenau nedidelį košmarą, tačiau pabudęs supranti, kad tai tikra“.

H.Holm nuo skambiosios pergalės prieš R.Rousey pralaimėjo penkias iš septynių kovų, tarp kurių buvo ir trys kovos dėl čempionės titulo. H.Holm teigė, kad judės tik į priekį.

„Tik noriu pranešti jums, kad jaučiuosi gerai ir žinau vieną dalyką: aš vis dar judėsiu į priekį. Dabar mano širdis sudužusi, tačiau jaučiuosi gerai ir noriu pasakyti, kad vertinu jūsų meilę ir palaikymą“, – sakė H.Holm.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
ĮKVEPIANČIOS EURO 2020 ISTORIJOS