Colby Covingtonas | Scanpix nuotr.

Colby Covingtonas | Scanpix nuotr.

 Buvęs laikinas UFC pusvidutinio svorio kategorijos čempionas Colby Covingtonas niekada netikėjo Beną Askreną supančiu populiarumu, todėl po jo penkių sekundžių pralaimėjimo prieš C.Covingtono komandos draugą Jorgį Masvidalį, jis gali leptelėti: „Juk sakiau“.

Rugpjūčio 3-ią dieną prieš Robbie Lawlerį kovosiantis C.Covingtonas teigė, kad tokią kovos baigtį buvo galima numatyti.

„Aš sakiau daugelyje interviu, kad J.Masvidalis jį nokautuos keliu. B.Askrenas yra toks nuspėjamas. Jis tiesiog atėjo ir nuleido galvą, net neatliko jokio smūgio. Jeigu pažiūrėtumėte į kovą prieš R.Lawlerį, jis padarė lygiai tą patį. Tiesiog atėjo ir nuleido galvą žemyn. Aš mačiau, kad taip įvyks. Benas yra pervertintas. Visi žino, kad jis moka tik imtyniauti. Dabar jis yra pralaimėjęs 2 kovas ir abu nokautais. Jam reikia sugrįžti į Aziją su visais savo menkais produktais“, – sakė C.Covingtonas.

B.Askrenas sulaukė daug dėmesio, kai iš ONE organizacijos perėjo į UFC. Pirmoje kovoje prieš R.Lawlerį jis išgyveno daug smūgių, kol sugebėjo parteryje „užsmaugti“ varžovą.

C.Covingtonas jautė, kad tą kovą B.Askrenas turėjo pralaimėti, tačiau jis yra dar labiau laimingas, matydamas, kaip pergalę šventė J.Masvidalis.

„Tu gali nupirkti paspaudimus, sekėjus, tačiau negali nupirkti pergalės narve. Jis privertė visus skaistuolius ir moksliukus galvoti, kad yra žvaigždė, tačiau išties jis yra pervertintas, jis su niekuo nesikovė ir jo kovų rekordas yra netikras. Jis pirmoje kovoje patyrė pralaimėjimą nokautu. Galiausiai jį pažemino prieš visą pasaulį“, – sakė C.Covingtonas.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-27 „Lietkabelis“ 17:00 „Sintek-Dzūkija“
10-27 „Žalgiris“ 17:20 „CBET“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-26 Riteriai 13 : 00 Panevėžys
Šeš 10-26 Atlantas 13 : 00 Palanga
Šeš 10-26 Sūduva 13 : 00 Žalgiris
Šeš 10-26 Kauno Žalgiris 13 : 00 Stumbras