Egidijus Kavaliauskas | „Top Rank“ nuotr.

Egidijus Kavaliauskas | „Top Rank“ nuotr.

Kantriai savo progos kovoti dėl pasaulio čempiono diržo laukiantis lietuvis Egidijus Kavaliauskas, panašu, pagaliau galės suremti pirštines su Terence‘u Crawfordu.

Ilgiau nei pusmetį WBO pusvidutinio svorio kategorijos reitinge lyderiaujantis lietuvis pagal organizacijos taisykles jau seniai turi teisę į kovą su T.Crawfordu. Amerikiečiui pavasarį buvo padaryta išimtis ir jis galėjo susikauti su britu Amiru Khanu, tačiau panašu, kad daugiau išimčių nebebus daroma. Kiti pasaulio čempionai baigia susitarti dėl kitų savo kovų, tad T.Crawfordui belieka priimti reitingo lyderio iššūkį.

Antradienį įtakingas ir patikimas JAV bokso žurnalistas Mike‘as Coppingeris, remdamasis savo šaltiniais, pranešė, kad E.Kavaliausko ir T.Crawfordo kova greičiausiai įvyks jau šį rudenį. Jo teigimu, „Top Rank“ prezidentas norėtų surengti T.Crawfordo kovą prieš IBF pasaulio čempioną Errolą Spence‘ą, bet šis yra arti susitarimo su Shawnu Porteriu.

M.Coppingeris pažymi, kad jei E.Spence‘as ir S.Porteris sėkmingai baigs derybas, WBO nebenorės daryti išimčių T.Crawfordui ir lieps jam kovoti su E.Kavaliausku. Toks scenarijus dabar atrodo pats realiausias. Anksčiau dar buvo minimos Kello Brooko, Aleksandro Besputino ir Luiso Collazo pavardės, bet dabar E.Kavaliauskas minimas kaip pagrindinis pretendentas.

E.Kavaliausko sąskaitoje yra 21 pergalė (17 nokautais) ir 1 lygiosios. T.Crawfordas turi 35 pergales (26 nokautais) ir nėra pralaimėjęs nė vienos kovos.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton