Jekaterina Koroliova | Organizatorių nuotr.

Jekaterina Koroliova | Organizatorių nuotr.

 Sporto pasaulį pirmadienį sukrėtė tragedija – Lenkijoje vykusio Europos paplūdimio rankinio čempionato dalyvė Jekaterina Koroliova nuskendo tvenkinyje.

Vos 20-ies metų mergina atstovavo Rusijos paplūdimio rankinio rinktinei. Jau po varžybų J.Koroliova nusprendė išsimauti netoliese esančiame tvenkinyje. Apie vidurnaktį policijai ir medikams buvo pranešta apie nelaimę. Greitosios pagalbos darbuotojai dar bandė gelbėti iš tvenkinio ištrauktą merginą, bet išsaugoti jos gyvybę nebebuvo vilčių – teko konstatuoti J.Koroliovos mirtį.

Iki šiol tragediją gaubia nežinia. Detali medicininė ekspertizė planuojama liepos 10 d. Tada turėtų paaiškėti daugiau detalių apie šią tragediją.

Kol kas nežinoma, ar mergina maudėsi viena, ar tvenkinyje buvo ir daugiau žmonių. Tyrėjai neatmeta ir žmogžudystės versijos, nors realiausia laikoma nuskendimo versija.

J.Koroliova buvo viena geriausių Rusijos paplūdimio rankinio rinktinės žaidėjų. Per 7 čempionato rungtynes ji pelnė 31 įvartį ir buvo antra pagal rezultatyvumą Rusijos rinktinėje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2019-07-09 13:47:31
simpatiska ruskele buvo :(
Atsakyti