Jonas Jonesas ir Thiago Santosas | Scanpix nuotr.

Jonas Jonesas ir Thiago Santosas | Scanpix nuotr.

 Praėjusį savaitgalį „T-Mobile“ arenoje Las Vegase (JAV) įvyko mišrių kovos menų (MMA) turnyras „UFC 239“, kuriame UFC pussunkio svorio kategorijos čempionas Jonas Jonesas po penkių raundų kovos ir skirtingo teisėjų sprendimo (48-47, 48-47, 47-48) apgynė čempiono diržą prieš Thiago Santosą.

Nepaisant pergalės, J.Jonesas, kaip ir T.Santosas, areną paliko vežimėlyje. Visgi didesnių sužalojimų patyrė brazilas, kuris net keturis raundus turėjo kovoti viena koja, kurią taip pat buvo susižeidęs dar prieš kovą.

Pirmadienį atlikus magnetinį rezonansą paaiškėjo, kad T.Santoso kairiame kelyje plyšę priekiniai (ACL) raiščiai, sužalota vidinė juosta (MCL) ir užpakalinė kryžiaus jungtis (PCL). Daktarai taip pat teigė, kad kovotojas patyrė ir dešiniojo kelio sužalojimų, kuris buvo operuotas dar prieš dvikovą su J.Jonesu.

T.Santosas teigė, kad kairį kelį jis susižeidė pirmame raunde. Pakartojime matyti, kad kovotojas po vieno iš savo spyrių pradėjo judėti kiek kitaip, o po dvikovos jo koja atrodė išties prastai.

„Pirmame raunde J.Jonesas man nieko nepadarė“, – sakė T.Santosas. „Aš pajaučiau, kad kelis išėjo iš vietos ir tai tikrai man trukdė kovoti. Visi matė, kad aš dariau viską, ką galėjau bei su tokiu keliu kovojau visą likusį laiką“.

Nepaisant traumos, T.Santosas atliko keletą net labai stiprių smūgių J.Jonesui, o pasibaigus kovai vienas iš teisėjų net skyrė jam pergalę.

„Man pavyko jį sužeisti, atlikti daug kojų smūgių į jį, tačiau negalėjau vykdyti mūsų plano iki galo dėl kelio problemų. Aš nesugebėjau atlikti rankų smūgių taip, kaip norėjau“, – pasakojo T.Santosas.

Pasak Nevados atletikos komisijos, T.Santosas bus suspenduotas šešiems mėnesiams. Visgi aiškėja, kad kovotojui be sporto teks praleisti dar ilgiau ir jis nebus pasiruošęs tai daryti bent aštuonis mėnesius. Kitą savaitę Los Andžele jam bus atlikta operacija.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Vidma
2019-07-09 17:05:56
Kovodamas skausmo del adrenalino nejauti,bet vistiek pagarba Santosui, traumuotas pasirode puikiai,traumu pobudis patvirtina jei ne tai butu laimejas.
Atsakyti

Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton