Snoop Doggas ir JAV moterų rinktinė | Organizatorių nuotr.

Snoop Doggas ir JAV moterų rinktinė | Organizatorių nuotr.

Moterų teisės ir lyčių lygybė kalbant apie užmokestį futbolo pasaulyje yra keliama jau nebe pirmus metus, tačiau dabar palaikymą šiai temai išreiškė ir Jungtinių Amerikos Valstijų reperis Snoop Doggas.

Atlikėjas kaip pavyzdį iškėlė vos prieš kelias dienas moterų pasaulio čempionate triumfavusią JAV rinktinę ir viešai išplatintame vaizdo įraše pareikalavo, kad joms būtų sumokėta tiek pat, kiek ir vyrų rinktinės žaidėjams.

JAV moterų rinktinė sekmadienį nugalėjo Nyderlandų komandą rezultatu 2 – 0 ir apgynė pasaulio čempionių vardą. Šiai rinktinei tai buvo jau ketvirtas triumfas pasaulio čempionatuose. JAV rinktinės futbolininkės taip pat pagerino ir rezultatyvumo rekordą, pelnydamos 26 įvarčius turnyro metu.

„Noriu pakalbėti apie tai, kad JAV moterų rinktinės žaidėjos už pergalę pasaulio čempionate gauna tik po 90 tūkst. dolerių, kai tuo metu JAV vyrų rinktinės žaidėjai už tokią pergalę gautų po 500 tūkst.

Tie netikę vyrų rinktinės žaidėjai gali niekuomet nieko nelaimėti, jie netgi niekuomet nieko ir nelaimės, jie net negali įveikti pirmojo suknisto etapo. Sumokėkite merginoms. Sumokėkite, kiek jis iš tikrųjų yra vertos.

Kiekviena moterų rinktinės narė turėtų gauti po tuos pačius 500 tūkst. Snoop Doggas taip sako. Šios merginos laimėjo pasaulio čempionatą keturis kartus, tačiau gauna tik po 90 tūkst. Prašyčiau...“, - teigia reperis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.