Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Pasaulį greitai apskriejo „Barcelona“ ir Argentinos rinktinės kapitono Lionelio Messi išsišokimas apkaltinant „Copa America“ turnyro organizatorius CONMEBOL korupcija. O su tokia futbolininko pozicija nė iš tolo ne visi sutinka.

Nepatekimą į „Copa America“ finalą itin asmeniškai priėmęs argentinietis po pusfinalio rungtynių užsipuolė teisėjus dėl jų palankumo Brazilijos rinktinei ir tuomet apkaltino Pietų Amerikos futbolo konfederaciją korupcija.

Po pergalingų mažojo finalo rungtynių L.Messi nesutiko lipti ant apdovanojimų pakylos atsiimti bronzos medalio ir vėliau dar kartą išreiškė savo nepasitenkinimą teisėjų darbu.

Tačiau su tokia L.Messi pozicija sutinka ne visi. Štai Peru rinktinės treneris Ricardo Gareca, kurio treniruojama komanda finale nusileido mažumoje likusiems brazilams rezultatu 1 – 3 ir rungtynių pabaigoje į jų vartus buvo skirtas kiek abejotinas vienuolikos metrų baudinys, supeikė argentinietį dėl jo išsakytų žodžių ir nenorėjo būti su juo lyginamas.

„Jeigu L.Messi nori kalbėti apie korupciją, jis turi turėti labai stiprių įrodymų. Negalima atvykti į Pietų Ameriką, pradėti badyti pirštais ir bandyti visus įtikinti, kad čia visi yra susitepę.

L.Messi yra autoritetas, bet tai nereiškia, kad aš pritariu jo nuomonei. Pietų Amerikoje yra labai daug gerų dalykų, bet taip, mes turime koncentruotis ne tik į tai, ką dar turime tobulinti, bet ir į korupciją.

Pastaruoju metu iškyla labai daug informacijos apie tokius dalykus Europoje, tačiau darosi panašu, kad mes tiesiog bandome viską imituoti. Europoje yra gerų dalykų, taip pat jų yra ir mūsų žemyne“, - teigia R.Gareca.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų