Kornelija Riliškytė | Organizatorių nuotr.

Kornelija Riliškytė | Organizatorių nuotr.

 Ostravoje (Čekija) sekmadienį prasidėjo Europos jaunučių ir jaunių stalo teniso čempionatas. Pirmąją dieną vyko komandinės varžybos.

Lietuva didžiausias viltis sieja su jaunių merginų rinktine, kuri H grupėje startavo sėkmingai. Lietuvės 3:0 nugalėjo armėnes, o vėliau 3:0 pranoko Bosnijos ir Hercegovinos rinktinę. Po 2 pergales Lietuvos rinktinei iškovojo Kornelija Riliškytė, Emilija Riliškytė ir Augustė Melaikaitė.

K.Riliškytė geriausių pasaulio stalo tenisininkių reitinge yra 221-a. A.Melaikaitė rikiuojasi 671-a, o E.Riliškytė – 730-a.

Pirmadienį grupės kovas lietuvės baigs akistata su belgėmis, kurios taip pat įveikė bosnes ir armėnes.

Kitoms Lietuvos rinktinėms sekėsi prasčiau. Jauniai vaikinai 0:3 pralaimėjo moldavams ir 1:3 – suomiams, jaunutės merginos 0:3 pralaimėjo čekėms ir taip pat 0:3 nusileido vokietėms, o jaunučiai vaikinai 1:3 neatsilaikė prieš baltarusius. Iš šių trijų rinktinių nė vienas lietuvis nepatenka į suaugusiųjų pasaulio reitingą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga