Lionelis Scaloni | Scanpix nuotr.

Lionelis Scaloni | Scanpix nuotr.

Pasibaigus „Copa America“ mažajam finalui Argentinos rinktinės lyderis ir kapitonas Lionelis Messi buvo tiesiog įsiutęs dėl jam parodytos raudonos kortelės, o jį užstoti nusprendė ir jo treneris Lionelis Scaloni.

L.Messi rungtynėse su Čile, kurias Argentina laimėjo rezultatu 2 – 1, spėjo atlikti rezultatyvų perdavimą pirmajam įvarčiui, o 37-ą minutę po susistumdymo su Gary Medeliu prieš save išvydo raudoną kortelę ir buvo išvytas iš aikštės. Toks pat likimas ištiko ir G.Medelį.

„Barcelona“ žvaigždė po rungtynių netgi atsisakė lipti ant apdovanojimų pakylos atsiimti bronzos medalio, o vėliau duodamas interviu užsipuolė ir teisėjus, ir apkaltino „Copa America“ turnyro organizatorius korupcija.

Savo auklėtinį nusprendė apginti Argentinos rinktinės treneris L.Scaloni, kuris po rungtynių taip pat stebėjosi, kodėl L.Messi buvo išvytas iš aikštės.

„Aš vis dar nesuprantu, ką tokio L.Messi padarė, kad nusipelnė raudonos kortelės. Vis dar jaučiu, kad mes turėjome žaisti finale, tačiau kaip paguodos prizą laimėjome trečią vietą ir tai yra mažiausia, ką galėjome padaryti šioje situacijoje.

Jaučiu, kad kai vienas iš mūsų yra kliudytas, kliudomi ir visi kiti komandoje, žvelgiant iš futbolo pusės. Negalime nusisukti, kai su komandos draugu yra neteisingai elgiamasi. Matėme, kaip tai buvo ne tik su L.Messi, bet ir kitais“, - teigia L.Scaloni.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.