Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Argentinos rinktinė triumfavo „Copa America“ turnyro mažajame finale, tačiau raudoną kortelę prieš save išvydęs Lionelis Messi nedalyvavo apdovanojimų ceremonijoje ir apkaltino turnyro organizatorius korupcija.

Šis Pietų Amerikos čempionatas „Barcelona“ žvaigždei nebuvo sėkmingas. Jis per visas sužaistas rungtynes pelnė vos vieną įvartį, pasižymėdamas nuo vienuolikos metrų žymos. Kovoje dėl trečios vietos, kurią Argentina laimėjo prieš Čilę rezultatu 2 – 1, jis atliko ir rezultatyvų perdavimą pirmąjam įvarčiui, tačiau besibaigiant pirmam kėliniui buvo išvytas iš aikštės.

L.Messi liko nepatenkintas teisėjų darbu dar pusfinalio rungtynėse su Brazilija, kurias argentiniečiai pralaimėjo rezultatu 0 – 2. Tuomet L.Messi užsipuolė arbitrus dėl to, kad jie esą labiau palaikė brazilus ir priėmė jiems palankius sprendimus.

„Brazilai nebuvo už mus geresni. Jie pelnė ankstyvą įvartį, o antrasis krito po baudinio prieš Sergio Aguero, kuris nebuvo užfiksuotas. Teisėjai švilpė daug mėšlo, tačiau jie nė karto nesikonsultavo su VAR ir tai yra neįtikėtina. Ir taip viskas vyko visų rungtynių metu. 

Vos tik įvykus bet kokiam kontaktui, teisėjai iškart skirdavo Brazilijai palankų sprendimą ir šis mėšlas nukreipė mūsų dėmesį nuo pačių rungtynių. Mes neturime jokių pasiteisinimų, tačiau mes turime tai peržvelgti, išanalizuoti ir tikėtis, kad CONMEBOL kažką dėl to padarys. 

Manau, kad mes žaidėme tikrai gerai. Mes labai stengėmės, o varžovai nebuvo už mus geresni“, - po minėtų rungtynių savo apmaudą liejo L.Messi.

Įvykiai mažajame finale L.Messi taip pat nepatiko ir jis po šių rungtynių atsisakė lipti ant apdovanojimų pakylos atsiimti bronzos medalį, o taip pat dar kartą užsipuolė ir turnyro teisėjus dėl jam parodytos raudonos kortelės, ir organizatorius dėl jų palankumo čempionato šeimininkams.

„Tai buvo situacija, kuri rungtynių metu dažnai pasitaiko. Gary Medelis visuomet žaidžia ant ribos. Manau, kad teisėjas per karštai į viską sureagavo. Viskas būtų buvę teisinga, jeigu jis būtų abiem mums skyręs tik po geltoną kortelę.

Jaučiu didelį pyktį, nes nemanau, kad nusipelniau tos raudonos kortelės, mes žaidėme tikrai geras rungtynes. Mes buvome priekyje, tačiau jau ir anksčiau sakiau, kad šiame turnyre yra daug korupcijos, ypač teisėjų tarpe. 

Mes išvykstame jausdami, kad jie mums neleido patekti į finalą, kad mes buvome geriau viskam pasiruošę. Rungtynės su Brazilija ir su Čile buvo du mūsų geriausi pasirodymai, tačiau kai esi nuoširdus, pasakai tam tikrus dalykus ir tam tikri dalykai nutinka.

Mano raudona kortelė, deja, buvo mano anksčiau išsakytos kritikos padarinys. Čia negali būti atviras, negali pasakyti, kaip viskas turėtų būti daroma.

Jie gali daryti su manimi, ką tik nori. Tiesa turi būti pasakyta. Aš išvykstu būdamas ramus ir aukštai iškėlęs galvą, didžiuodamasis šia žaidėjų grupe, kuri atidavė visas jėgas ir augo šio turnyro metu“, - teigia L.Messi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (7)
Registruoti
Anoniminiai (7)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų