Matthijsas De Ligtas | Scanpix nuotr.

Matthijsas De Ligtas | Scanpix nuotr.

Kol Amsterdamo „Ajax“ deimantas Matthijsas De Ligtas vis dar svarsto apie savo ateitį ir kur jam būtų geriausia ją tęsti, dabar jau buvęs jo komandos draugas Frenkie De Jongas kviečia jį atvykti į „Barcelona“ gretas.

Katalonai yra laikomi vienais iš kandidatų prisivilioti olandą, nepaisant pasirodžiusių pranešimų, jog jis jau pasiekė asmeninį susitarimą su Turino „Juventus“ dėl penkerių metų kontrakto, pagal kurį uždirbtų po garantuotus 8 mln. eurų per sezoną ir turėtų galimybę priedų sistema pasididinti atlygį iki 12 mln. eurų.

„Sky Sports“ teigimu, „Juventus“ šiuo metu veda derybas su „Ajax“, tačiau jie pateikė kur kas mažesnę sumą nei olandai tikisi. Manoma, kad „Ajax“ norėtų gauti 75 mln. eurų, tačiau italai siūlo garantuotus 55 mln., kurie galėtų padidėti iki 65 mln.

Tokia pat 75 mln. suma buvo sumokėta ir tuomet, kai „Barcelona“ dar nesibaigus praėjusiam sezonui prisiviliojo F.De Jongą į savo gretas. Dabar tokį pat žingsnį F.De Jongas kviečia priimti ir M.De Ligtą.

„Norėčiau jį matyti čia, Barselonoje, tačiau aš negaliu priimti tokio sprendimo. Jis turi priimti šį sprendimą kartu su savo šeima. Kai aš pamačiau, kaip labai „Barcelona“ manęs nori, priimti sprendimą buvo itin lengva“,  - teigia F.De Jongas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų