Nyderlandai
84 min.
2
:
2
Atsinaujins po sek
Ukraina
Sergejus Maslobojevas prieš Nicolai Garbuzą | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

Sergejus Maslobojevas prieš Nicolai Garbuzą | Žygimanto Gedvilos / BNS foto nuotr.

  „Combat Press“ puslapis tęsia savo tradiciją ir toliau kas mėnesį pristato pasaulinį kikboksininkų reitingą, į kurį įtraukia visų stipriausių organizacijų kovotojus.

Vienintelis į reitingą patenkantis lietuvis Sergejus Maslobojevas pussunkio svorio kategorijoje liepos mėnesį nukrito per dvi pozicijas – iš 7-osios į 9-ąją.

Septintoji vieta – S.Maslobojevo karjeros rekordą šiame reitinge.

Reitinge tebepirmauja 28-erių metų rusas Artiomas Vachitovas. Jis yra dabartinis „Glory“ organizacijos pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas. Būtent ši organizacija kikbokso pasaulyje vertinama kaip pati stipriausia. Antras reitinge yra 35-erių metų ukrainietis Pavelas Žuravliovas, turintis laikinąjį „Glory“ pasaulio čempiono diržą. Trečias lieka 37-erių metų baltarusis Igoris Bugaenka.

Beje, A.Vachitovas birželio 22-ą dieną penktą kartą apgynė „Glory“ čempiono diržą, kai Paryžiuje vykusiame turnyre nugalėjo ketvirtoje vietoje esantį rusą Donegi Abena iš Surinamo.

Iš reitingo iškrito dešimtoje vietoje buvęs Danyo Ilunga, tačiau į jį po daugiau nei metų pertraukos sugrįžo Luisas Tavarezas, kuris iškarto šoktelėjo į šeštą vietą, nors neseniai skirtingu teisėjų sprendimu pralaimėjo penktą vietą reitinge užimančiam Felipe Micheletti.

S.Maslobojevas dar birželio pradžioje pranešė, kad pagaliau baigė derybas su „Glory“ organizacija ir padėjo parašą ant trejų metų trukmės kontrakto. Nors lietuvis socialiniuose tinkluose dalinasi pasiruošimo kovoms treniruočių vaizdais, bet apie būsimą jo kovą dar nėra jokios informacijos.

Geriausių pasaulio kikboksininkų dešimtukas pussunkio svorio kategorijoje:

1. Artiomas Vachitovas

2. Pavelas Žuravliovas

3. Igoris Bugaenka

4. Donegi Abena

5. Felipe Micheletti

6. Luisas Tavarezas

7. Tarikas Khbabezas

8. Sergejus Maslobojevas

9. Zinedine‘as Hameuras-Lainas

10. Danyo Ilunga

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (2)
Registruoti
Anoniminiai (2)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų