Antoine Griezmannas | Scanpix nuotr.

Antoine Griezmannas | Scanpix nuotr.

Prabėgo vos vieneri metai ir nors atrodė, kad ši vasara Antoine Griezmanno gyvenime turėtų būti pagaliau rami, futbolo pasaulis ir toliau sulaikęs kvėpavimą laukia žinių dėl jo ateities.

Dar praėjusią vasarą futbolo pasaulis laukė telenovele praminto A.Griezmanno sprendimo dėl savo ateities. Tuomet jis netgi nepasibodėjo sukurti pusvalandžio trukmės dokumentinio filmo, kuriame galiausiai atskleidė, kad pasirinko likti Madrido „Atletico“ gretose ir pasirašė ilgalaikį kontraktą.

Tačiau nepraėjus nė pilnam sezonui puolėjo norai staiga pasikeitė ir jis išplatino viešą vaizdo įrašą, kuriame prisipažino, kad vasarą paliks „Atletico“ ir ieškos laimės kitame klube.

Ir tam nereikia „Atletico“ vadovų sutikimo. Nors jis turi ilgalaikį kontraktą, jame nurodyta išpirkos suma nuo liepos pirmosios sumažėjo nuo 200 iki 120 mln. eurų bei dabartiniais standartais tapo „įkandama“. Manoma, kad būtent ją sumokėjęs klubas ir pasikvies prancūzą į savo gretas.

Tačiau iki šiol A.Griezmannas yra atsitvėręs tylos siena ir kaskart paklaustas apie savo ateitį taria tą pačią frazę – „palaukime ir pamatysime, kas nutiks.“

Visgi beveik neabejojama, kad jis kitame sezone vilkės „Barcelona“ marškinėlius. Ši komanda jį viliojo ir praėjusiais metais, tačiau nesėkmingai. Manoma, kad katalonai sumokės 120 mln. ir būtent šiame klube jis medžios taip trokštamus trofėjus.

Bet iki tol, kol tokios žinios bus patvirtintos oficialiai, visos tokios prognozės lieka tik spėjimais. Lygiai taip pat, kaip mes, apie A.Griezmanno ateitį spėlioja ir „Atletico“ vadovai. Klubo prezidentas Enrique Cerezo ir toliau tvirtina nenumanantis, kur pakryps prancūzo karjera, tačiau taip pat pasiuntė ir grasinimą „Barcelona“ komandai.

„Tiesa yra tokia, kad nė nenumanau, kur jis žais kitame sezone. Bet jeigu sakote, kad jis jau yra pasirašęs sutartį, tuomet turėsime sunkumų.

Tai nėra normalu, bet aš nežinau, ar jis jau yra pasirašęs kontraktą, ar ne. Taip pat nežinau, ar jis kelsis į „Barcelona“, ar ne. Palaukime dar kelias dienas, per jas turbūt sulauksime kokių nors naujienų“, - teigia E.Cerezo.

Sunkumai minimi ne veltui, kadangi jau ir anksčiau jis buvo pasisakęs šia tema, kuomet pasklido gandai, kad „Barcelona“ dar kovo mėnesį pasiekė susitarimą su A.Griezmannu dėl persikėlimo į Kataloniją. Tai reiškia, kad „Barcelona“ be „Atletico“ žinios vedė derybas su kontraktą turinčiu A.Griezmannu ir netgi manyta, kad išaiškėjus tokiai tiesai Madrido ekipa galėtų imtis teisinių veiksmų.

Lyg apsidrausdamas, iki šiol visuose duotuose interviu „Barcelona“ prezidentas Josepas Maria Bartomeu teigė neturėjęs jokio kontakto su A.Griezmannu: „Mes visuomet kartojame tą patį, niekada su juo nekalbėjome. Nėra jokių derybų.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.