Lietuvos merginų rankinio rinktinė | rankinis.lt nuotr.

Lietuvos merginų rankinio rinktinė | rankinis.lt nuotr.

 Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė Tauragėje tęsia pasiruošimą Europos rankinio čempionatui, kuris liepos 15-21 dienomis vyks Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.

Lietuvos rinktinė kartu su dar 7 Europos komandomis kausis dėl Europos čempionato B diviziono apdovanojimų. Prieš du metus taip pat Lietuvoje vykusiame U17 čempionate ši lietuvaičių karta iškojo antrąją vietą finale tik po atkaklios kovos nusileidusi čempionėmis tapusioms Portugalijos bendraamžėms.

Vyriausiasis jaunimo komandos treneris Karolis Kaladinskas, kuriam nuo šio pavasario patikėta ir moterų rinktinės trenerio pozicija, teigė, jog pasiruošimas čempionatui vyksta sklandžiai: „Šią stovyklą mes jau pasiėmėme rankinio kamuolius, nes pirmosios metu dirbome tik fiziniam rengimui. Merginos iki šios stovyklos turėjo savo užduotis ir jau turėjo atvykti pasiruošusios. Dabar visos dirba ir netgi lenkia mano lūkesčius. Kol kas dar raumenukai skauda, bet jau dirbame maksimaliu pajėgumu“.

Lietuvos merginų rankinio rinktinė | rankinis.lt nuotr.

Lietuvos merginų rankinio rinktinė | rankinis.lt nuotr.

Komandos kapitonė Rusnė Markinaitė didelių pokyčių rinktinės treniruočių procese neįžvelgė: „Negalėčiau pasakyti, jog kažkas labai pasikeitė. Tapome galbūt tik dar draugiškesnės“.

Šis sezonas R. Markinaitei asmeniškai buvo puikus: su Kauno rajono „Cascada – HC Garliava SM“ ekipa ji tapo Lietuvos moterų rankinio lygos čempionėmis, o pati rinktinės kapitonė sulaukė didelio vyriausiojo komandos trenerio Migliaus Astrausko pasitikėjimo. „Per tuos du metus daug kas pasikeitė. Keitėsi mano komanda, manau, jog tikrai pavyko patobulėti“, – apie savo pačios progresą nuo praėjusio čempionatą kalbėjo rinktinės įžaidėja.

Dar viena aukščiausioje šalies lygoje rungtyniaujanti šios rinktinės narė Aušra Šponė išskyrė komandos narių nusiteikimą: „Sunkiai dirbame, visos „panos“ nusiteikusios, treneris irgi kol kas atrodo patenkintas. Manau, kad viskas bus gerai“.

Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė Europos čempionate varžysis B grupėje kartu su Šiaurės Makedonijos, Šveicarijos, Gruzijos rinktinėmis. Pirmąsias rungtynes lietuvaitės liepos 15 dieną 19:30 val. žais su Šveicarijos rinktine. Į čempionato pusfinalį pateks po dvi stipriausias grupės rinktines.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

09-23 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Nevėžis“
09-24 „CBET“ 18:30 „Rytas“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Palanga 17 : 00 Riteriai
Tre 09-25 Stumbras 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Žalgiris 19 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141