Brazilijos ir Argentinos rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Brazilijos ir Argentinos rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi turėjo nuryti karčią piliulę, kadangi Argentinos rinktinė dar kartą liko be jokio trofėjaus savo rankose. Tačiau „Barcelona“ žvaigždė nenuleidžia rankų ir patikino, kad neketina trauktis iš rinktinės.

Ankstų trečiadienio rytą Lietuvos laiku Argentinos rinktinė pasitraukė iš „Copa America“ turnyro, mat pusfinalyje nusileido Brazilijai rezultatu 0 – 2.

Po šių rungtynių kalbėdamas su žiniasklaida L.Messi išliejo savo apmaudą ir apkaltino teisėjus, esą jie priėmė brazilams palankius sprendimus ir stebėjosi, kodėl visų rungtynių metu nebuvo pasinaudota VAR technologijos pagalba.

Tačiau jis taip pat patvirtino ir tai, kad neketina trauktis iš Argentinos rinktinės ir kai tik galės, padės savo šaliai siekti pergalių.

„Horizonte galima matyti kažką naujo. Tikiuosi, kad mes būsime gerbiami, o ne kritikuojami. Sirgaliai turėtų palikti komandą ramybėje ir leisti jai augti.

Tiesa yra tokia, kad puikiai sutariu su šiais vaikinais, tad jeigu galėsiu kažkokiu būdu jiems padėti, tuomet ir padėsiu. Tai yra puiki futbolininkų grupė, kuri vis dar auga ir tobulėja, o jei tik galėsiu, būtinai prie jos prisijungsiu“, - teigia L.Messi.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų