Romelu Lukaku | Scanpix nuotr.

Romelu Lukaku | Scanpix nuotr.

Nors Romelu Lukaku anksti sugrįžo į „Manchester United“ stovyklą, šią vasarą jo laukia labai svarbus apsisprendimas – likti komandoje, kurioje jis greičiausiai nebus pagrindiniu pasirinkimu puolime, ar ieškoti naujo iššūkio kitame klube ir greičiausiai kitoje šalyje?

Vos prieš porą metų belgas tapo labai brangiu „Manchester United“ pirkiniu. Iki tol už įvarčius Liverpulio „Everton“ gretose štampavusį futbolininką „raudonieji velniai“ nepagailėjo net 75 mln. svarų sterlingų. Dabar tai tapo milžiniška investicija, kuri nepasiteisino.

R.Lukaku taip ir nesugebėjo visiškai įsitvirtinti „Manchester United“ gretose nei vadovaujant Jose Mourinho, nei komandos vairą perėmus Ole Gunnarui Solskjaerui ir nusileido konkurencinėje kovoje su jaunuoju Marcusu Rashfordu, kuris neseniai pasirašė ilgalaikį kontraktą su klubu.

Belgijos futbolo ekspertas Kristofas Terreauras įvertino R.Lukaku galimybes likti „Manchester United“ gretose ir konstatavo, kad jis neturėtų taikstytis su antrojo puolėjo vaidmeniu.

„Duotuose interviu jis neslėpė, kad nori palikti komandą. Jis nenori būti atsarginiu pasirinkimu. Būtent taip jis jaučiasi vadovaujant O.G.Solskjaerui, nuo to laiko, kai klubas paskyrė norvegą vadovauti komandai, jis daug nežaidė. Jis jaučia, kad yra tik atsarginis puolėjas.

„Inter“ neturi tiek pinigų, kad jį iškart įsigytų. Jie gali padalinti reikalaujamą sumą per kelis metus, bet „Manchester United“ nori ne to. Jie nori iškart gauti visus pinigus ir nelabai įsivaizduoju, kaip „Inter“ sumokėtų 75 ar 80 mln. svarų sterlingų. Italų biudžetas to neleidžia, tad jiems reikės atrasti kitą būdą susitarti.

Jeigu jie išlaikys R.Lukaku, „Manchester United“ bus laimingi. Jeigu jie jį parduos ir gaus pinigų, jie taip pat bus laimingi“, - teigia K.Terreuras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų