Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Lionelis Messi | Scanpix nuotr.

Ankstų trečiadienio rytą Lietuvos laiku futbolo sirgalių laukia tikras skanėstas – „Copa America“ pusfinalis tarp Brazilijos ir Argentinos rinktinių. Šiai akistatai įtemptai ruošiasi ir turnyro šeimininkų treneris Tite, kurpiantis planus, kaip sustabdyti „Barcelona“ žvaigždę Lionelį Messi.

Fantastišką sezoną Europoje sužaidęs L.Messi kol kas Pietų Amerikos čempionate nežiba. Per sužaistas ketverias rungtynes jis kol kas pasižymėjo vos vieną kartą, o ir šis įvartis buvo pelnytas tik realizavus vienuolikos metrų baudinį.

Tačiau tai Tite neguodžia ir jis tvirtai teigia, kad visiškai sustabdyti L.Messi neįmanoma, tačiau jis viliasi, kad brazilams pavyks bent jau jį prilėtinti.

„Su komanda kalbėjomės ne tik apie Argentinos individualius sugebėjimus. Jie taip pat paaugo ir kaip komanda. Kolektyvinis darbas pagerina individualybes. 

Visiškai sustabdyti L.Messi neįmanoma. Ne. Mes galime sulėtinti jo veiksmus, tačiau nemanau, kad pavyks jį visiškai neutralizuoti.

Lygiai taip pat, kaip yra sunku neutralizuoti tokius futbolininkus, kaip Philippe Coutinho, Roberto Firmino ar Davidą Neresą. Kažkurią akimirką jie vis tiek padarys kažką lemtingo“, - teigia Brazilijos rinktinės treneris.

Rungtynės tarp Brazilijos ir Argentinos prasidės trečiadienį 3:30 val. ryte Lietuvos laiku.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.