Modestas Bukauskas | dollyclew/cage warriors nuotr.

Modestas Bukauskas | dollyclew/cage warriors nuotr.

 Šeštadienio vakarą Londone (Didžioji Britanija) vyko grandiozinis „Cage Warriors 106“ turnyras. Jame įvyko net šešios titulinės kovos, tad tai tapo didžiausiu renginiu „Cage Warriors“ organizacijos istorijoje, kuris pranoko ir tuos laikus, kai čia dominavo pats airis Conoras McGregoras.

Pirmasis čempionas paaiškėjo dar preliminarioje programoje. Dėl laisvo „Cage Warriors“ pussunkio svorio kategorijos čempiono diržo kovojo lietuvis Modestas Bukauskas ir norvegas Marthinas Nielsenas. Fantastiškai nuo varžovo atakų pereiti į parterį gynęsis lietuvis ketvirtame raunde pasinaudojo norvego klaida bei atlikęs daugybę smūgių dešine ranka privertė įsikišti teisėją bei iškovojo „Cage Warriors“ čempiono diržą!

M.Bukauskas buvo vadinamas gana aiškiu kovos autsaideriu, tačiau paneigė išankstines prognozes. Lietuvis prie tokio požiūrio jau įprato ir mėgsta nustebinti tuos, kurie netiki jo galimybėmis.

Modestas Bukauskas | dollyclew/cage warriors nuotr.

Modestas Bukauskas | dollyclew/cage warriors nuotr.

„Kiek kartų aš jau buvau tokioje situacijoje? Aš prie to jau pripratau. Dažnai atsiduriu sunkiose situacijose ir paneigiu prognozes. Turėjau 10 profesionalių kovų, dabar buvo 11-a tokia kova. Jos suteikia patirties ir išmoko, kaip nepasimesti. Narve svarbu pasitikėti savimi, jausti atstumą nuo varžovo, jausti kovos ritmą ir priprasti prie tokių renginių atmosferos“, - kalbėjo M.Bukauskas.

Užsienio žiniasklaidai naujasis čempionas atskleidė, jog buvo maloniai nustebintas didelio susidomėjimo iš Lietuvos: „Tai buvo beprotiška. Po paskutinės pergalės prieš Martiną Wojciką staiga atsirado daug sekėjų iš Lietuvos, o žiniasklaida pranešdavo apie mano kovų rezultatus ir pan. Iki tol net nežinojau, kas dedasi Lietuvoje, o jie jau buvo parašę apie visas mano iškovotas pergales. Gyvenu Didžiojoje Britanijoje nuo tada, kai man suėjo treji metai. Gimiau Lietuvoje ir mano venomis teka tikras lietuviškas kraujas, bet tuo pačiu aš esu ir britas. Gyvenu čia praktiškai visą savo gyvenimą ir kalbu su aiškiu britišku akcentu. Atstovauju abi šalis ir esu patriotiškas jų abiejų atžvilgiu. Noriu, kad į Lietuvą dėmesį atkreiptų visas pasaulis. Tikiuosi, kad ši mano pergalė bent šiek tiek prie to prisidės.“

Modestas Bukauskas | dollyclew/cage warriors nuotr.

Modestas Bukauskas | dollyclew/cage warriors nuotr.

Prieš keletą metų M.Bukauskas dalyvavo 10 savaičių treniruočių stovykloje su pačiu Jonu Jonesu. Vienas geriausių visų laikų UFC kovotojų ir šiuo metu yra pussunkio svorio kategorijos pasaulio čempionas, o savo diržą gins jau šį šeštadienį prieš Thiago Santosą.

„Man teko grumtis su geriausiais pasaulio atletais. Žinoma, aš kalbu apie treniruotes. Privalau paminėti Joną Jonesą. Treniravausi su juo 10 savaičių, kai man buvo 22-eji. Tai buvo ta patirtis, kuri man suteikė pasitikėjimo, jog aš esu pasiruošęs pasaulinio lygio kovoms. Dar ir dabar man sunku rinkti žodžius po pergalės titulinėje kovoje. Turiu čempiono diržą ant peties ir nežinau, ką pasakyti. Vis dar jaučiuosi tarsi sapne. Žinoma, galvoju apie diržo gynybą, bet ateityje norėčiau gauti progą kovoti ir UFC“, - užbaigė M.Bukauskas.

Lietuvis tapo trečiu „Cage Warriors“ pussunkio svorio kategorijos čempionu per istoriją. 2005 m. šį titulą iškovojo anglas Michaelas Bispingas, kuris vėliau persikėlė į UFC ir ten tapo vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu. 2017 m. diržą laimėjo airis Karlas Moore‘as, vėliau pasirašęs kontraktą su „Bellator“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

pz
2019-07-01 20:00:02
paziuri i toki triperi kaip kaunasi tai svetima geda pajauti.kokie lėti nerangus.tokiu lygu pasauli šimtai.ner kuo didziuotis
Atsakyti
pz
2019-07-01 21:30:47
Tu turbut geriau sugebetum?cia tokie mauzeriai kaip tu yra geda
Baxioras
2019-07-01 19:15:30
Saunuolis pvz visiems,nepamirsta savo salies !!!!!!!!!!!!!!
Atsakyti
nesvaik
2019-07-01 18:13:43
nebesvaik kaušas.ar cia yra i ka atkreipt....
Atsakyti