Ikeras Casillas | Scanpix nuotr.

Ikeras Casillas | Scanpix nuotr.

Vos prieš porą mėnesių širdies smūgį išgyvenęs „Porto“ vartininkas Ikeras Casillas pademonstravo neregėtą užsispyrimą – jis paskelbė jau prisijungęs prie klubo pasirengimo artėjančiam sezonui.

Gegužės mėnesio pradžioje futbolo pasaulyje garsiai nuskambėjo istorija, jog I.Casillas treniruotės metu patyrė širdies smūgį ir buvo išgabentas į ligoninę. Joje jam buvo skubiai atlikta smulki širdies operacija.

Savaitgalį ligoninėje praleidęs 38-erių vartininkas tuomet buvo išleistas į namus. Nepaisant spekuliacijų, kad jis gali baigti karjerą, pats futbolininkas net du kartus paneigė tokius gandus.

Šiandien ispanas savo socialiniuose tinkluose pasidalino nuotrauka su „Porto“ žaidėjais, prie kurios trumpai parašė: „Atgal į darbą. Pirmoji diena.“

Tai reiškia tik viena – širdies smūgis patyrusio vartininko nesustabdė ir jis ketina pradėti pasirengimą naujam sezonui su „Porto“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų