Romas Fridrikas | Kipro Štreimikio nuotr.

Romas Fridrikas | Kipro Štreimikio nuotr.

 Paskutinę Europos žaidynių dieną – paskutinė galimybė pakovoti dėl medalio. Ja sekmadienį (06.30) bandė pasinaudoti Lietuvos imtynininkas Romas Fridrikas. Graikų-romėnų imtynių svorio kategorijos iki 130 kg paguodos kovoje lietuvis susitiko su Azerbaidžano sportininku, Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių bronzos medalio laimėtoju Sabahu Shariati.

Kurdistane gimęs sportininkas – 20 kg sunkesnis už lietuvį. Nors pirmasis tašką pelnė R. Fridrikas, o teisėjas ant kilimo paguldė S. Sharatį, parteryje lietuviui taškų „pasirinkti“ nepavyko. Antrajame kėlinuke tašką pelnęs azerbaidžanietis dar 2 pridėjo pasinaudojęs mūsiškio kluptelėjimu ir iškovojo pergalę 3:1.

„Išbandžiau daug variantų: ir gąsdinau, ir klaidinau, bet jis nepasidavė. Sėkmingiau atakuoti trukdė didžiulis mūsų svorių skirtumas. Aš iš 97 kg svorio kategorijos į sunkųjį perėjau tik kovo mėnesį. Kol kas čia sunku. Skirtingi kalibrai, visi varžovai daug sunkesni. Pratinuosi“, - po dvikovos kalbėjo 23-ejų R. Fridrikas.

Kelią į paguodos turnyrą lietuviui atvėrė kovotojas iš Skartvelo Jakobi Kajaja, nukeliavęs iki Europos žaidynių finalo. Priminsime, jog aštuntfinalyje gruzinas lietuvį įveikė taškais 4:0.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų