Robertas Tvorogalas | Kipro Štreimikio nuotr.

Robertas Tvorogalas | Kipro Štreimikio nuotr.

 Minske (Baltarusija) vykstančiose 2-osiose Europos žaidynėse sekmadienį karjeros pergalę iškovojo gimnastas Robertas Tvorogalas. Jis pratimų ant skersinio finale laimėjo aukso medalį!

Pratimuose ant skersinio lietuvis viršijo lūkesčius. R.Tvorogalas pelnė net 14.400 balo, gerokai viršijo karjeros rekordą ir iškovojo auksą! Sidabrą pelnė turkas Ahmetas Onderas (14.100), o bronza atiteko vengrui Davidui Vescernyesui (14.066).

Auksinis lietuvio pasirodymas:

Finalo rezultatai:

Finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Pratimus ant lygiagrečių R.Tvorogalas pradėjo pirmasis. Jo pasirodymas buvo įvertintas 14.200 balo. Tai buvo prastesnis rezultatas nei kvalifikacijoje (14.566) ir daugiakovės finale (14.333). Lietuvis finale užėmė 5-ą vietą. Nugalėjo ukrainietis Olegas Verniajevas (15.333), antras buvo po šiurpaus kritimo daugiakovės finale grįžęs kiprietis Marios Georgiou (14.900), o trečią vietą užėmė turkas Ferhatas Aricanas (14.833). Tik ketvirtas liko kvalifikacijos laimėtojas ir daugiakovės čempionas rusas Davidas Beljavskij (14.733).

R.Tvorogalo pasirodymas ant lygiagrečių:

Didžiausios viltys ne veltui sietos su pratimų ant skersinio rungtimi. Kvalifikacijoje R.Tvorogalas surinko 14.033 balo ir buvo net 3-ias. Tiesa, daugiakovės finale šioje rungtyje lietuvis padarė klaidą ir gavo tik 12.266 balo. Pratimų ant lygiagrečių kvalifikacijoje R.Tvorogalas buvo 8-as (14.566), bet dėl vienai šaliai taikomų kvotų pateko į finalą, kur kiekvienoje atskiroje rungtyje varžosi tik 6 gimnastai.

R.Tvorogalas daugiakovės kvalifikacijoje buvo 3-ias, o šeštadienį vykusiame daugiakovės finale liko 7-as.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi (9)
Registruoti
Anoniminiai (9)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų