Rungtynių akirmika | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Rungtynių akirmika | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ prabudo antrajame rungtynių su Klaipėdos „Atlantu“ kėlinyje ir nugalėję rezultatu 4 – 1 iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos A lygoje.

„Atlantas“ pirmasis pasižymėjo ir pelnė vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje. 25-ą minutę tai padarė Tadas Labukas, kuris sulaukė komandos draugo perdavimo ir vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

„Sūduva“ prabudo tik antrajame kėlinyje. 57-ą minutę rezultatą išlygino Sandro Gotalas, kuris vienu lietimu nuginklavo „Atlanto“ vartininką.

61-ą minutę rezultatą persvėrė smūgiu iš artimo atstumo pasižymėjęs Mihretas Topčagičius – 2 – 1.

To „Sūduvai“ neužteko ir rungtynių pabaigoje į vartų tinklą krito dar du įvarčiai. 86-ą minutę Marijampolės ekipos persvarą padidino Andro Švrljuga, o dar po kelių minučių pergalę taikliu smūgiu įtvirtino M.Topčagičius – 4 – 1.

Tvarkaraštis

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga
Šeš 10-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Žalgiris
Šeš 10-03 Panevėžys 17 : 00 Sūduva

Turnyrinė lentelė

65_ Komanda ŽR L LG P ĮĮ S T
1 Sūduva 15 11 2 2 21 11 +10 35
2 Žalgiris 16 10 3 3 31 12 +19 33
3 Kauno Žalgiris 16 10 1 5 26 15 +11 31
4 Banga 15 3 6 6 13 17 -4 15
5 Panevėžys 16 2 3 11 14 32 -18 9
6 Riteriai 16 1 5 10 11 29 -18 8

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai

2019/20 m. NBA tvarkaraštis

09-21 „Lakers“ 02:30 „Nuggets“
09-22 „Heat“ 04:00 „Celtics“

2020/21 m. Eurolygos tvarkaraštis

10-01 „Anadolu Efes“ 20:30 „Zenit“
10-01 „Olympiacos“ 21:00 „Žalgiris“
10-01 „Maccabi“ 21:05 ALBA
10-01 „Valencia“ 22:00 ASVEL
10-01 „Barcelona“ 22:00 CSKA
10-02 „Chimki“ 20:00 „Panathinaikos“
10-02 „Fenerbahče“ 20:45 „Crvena Zvezda“
10-02 „Bayern“ 21:30 „AX Armani“
10-02 „Baskonia“ 22:00 „Real“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 09-27 Banga 15 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 09-27 Žalgiris 17 : 00 Panevėžys
Sek 09-27 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Pen 10-02 Riteriai 19 : 00 Banga