Rungtynių akirmika | Vytauto Kuralavičiaus nuotr.

Marijampolės „Sūduva“ prabudo antrajame rungtynių su Klaipėdos „Atlantu“ kėlinyje ir nugalėję rezultatu 4 – 1 iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos A lygoje.

„Atlantas“ pirmasis pasižymėjo ir pelnė vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje. 25-ą minutę tai padarė Tadas Labukas, kuris sulaukė komandos draugo perdavimo ir vienu lietimu nukreipė kamuolį į vartus.

„Sūduva“ prabudo tik antrajame kėlinyje. 57-ą minutę rezultatą išlygino Sandro Gotalas, kuris vienu lietimu nuginklavo „Atlanto“ vartininką.

61-ą minutę rezultatą persvėrė smūgiu iš artimo atstumo pasižymėjęs Mihretas Topčagičius – 2 – 1.

To „Sūduvai“ neužteko ir rungtynių pabaigoje į vartų tinklą krito dar du įvarčiai. 86-ą minutę Marijampolės ekipos persvarą padidino Andro Švrljuga, o dar po kelių minučių pergalę taikliu smūgiu įtvirtino M.Topčagičius – 4 – 1.

Šeš 10-31 Panevėžys 17 : 00 Banga
Šeš 10-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Riteriai
Sek 11-08 Žalgiris 15 : 00 Sūduva