Vasilijus Lendelis ir Dmitrijus Leopoldas | Vytauto Dranginio nuotr.

Vasilijus Lendelis ir Dmitrijus Leopoldas | Vytauto Dranginio nuotr.

 Tarp aštuonių stipriausių sprinto rungties dviratininkų patekusiam Vasilijui Lendeliui nepavyko peržengti dar vieno labai aukšto barjero Europos žaidynėse.

Minsko velodrome vykstančių treko varžybų ketvirtfinalyje 24 metų lietuvis 0:2 pralaimėjo daugkartiniam pasaulio čempionui, šiose žaidynėse vieną auksą jau laimėjusiam olandui Harrie Lavreysenui.

Penktadienį V.Lendeliui net šešis kartus teko kovoti Europos žaidynių treke, o bilietą į ketvirtfinalį jis išplėšė aštuntfinalio paguodos lenktynėse, kuriose tarp varžovų buvo ir šešiskart olimpinis čempionas britas Jasonas Francisas Kenny.

„Vasilijus šiuo metu yra silpnesnis už olandą. Olandai dabar nerealiai stiprūs, manau, niekas su jais nesusidoros. Antrą ketvirtfinalio važiavimą buvo galima laimėti, bet Vasilijus padarė žiaurią klaidą – tarpas jau buvo apie 30 m, reikėjo tik atiduoti visas jėgas spurtui. Bet jis kažkodėl sugalvojo palaukti. O buvo galima iškovoti trečią važiavimą“, - teigė Lietuvos rinktinės treneris Dmitrijus Leopoldas.

Sprinto varžybas pradėjo ir Europos žaidynių vicečempionė Miglė Marozaitė bei auksą ir sidabrą jau iškovojusi Simona Krupeckaitė.

Kvalifikacijoje – 200 m lenktynėse iš eigos – M.Marozaitė (11,022 sek.) buvo septinta, S.Krupeckaitė – aštunta (11,050 sek.).

Pirmajame atkrintamųjų varžybų etape M.Marozaitė pranoko airę Robyn Stewart, o S.Krupeckaitė įveikė patyrusią ukrainietę Liubovę Basovą.

17 val prasidėsiančiame šešioliktfinalyje S. Krupeckaitė rugsis brite Katy Marchant, M. Marozaitė - su prancūze Sandie Clair.

Moterų daugiakovės, dar vadinamos omniumu, varžybas Minsko treke įpusėjo Olivija Baleišytė. Skrečo lenktynėse ji buvo aštunta, o tempo – 14-ta.

Abi rungtis laimėjusi olandė Kirsten Wild tvirtai pirmauja bendroje įskaitoje su 80 taškų. 40 taškų turinti O. Baleišytė žengia dešimta tarp 17 dalyvių. Šiandien dviratininkės dar varžysis atkrintamosiose ir taškų lenktynėse.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų