Wesley Sneijderis | Scanpix nuotr.

Wesley Sneijderis | Scanpix nuotr.

Legendinis Nyderlandų rinktinės futbolininkas Wesley Sneijderis neseniai sukėlė susidomėjimo bangą paaiškėjus, kad jis atvyks į Lietuvą, tačiau prieš tai jis pateko į skandalą savo gimtojoje šalyje, kur buvo suimtas už girtavimą ir svetimo automobilio apgadinimą.

Penktadienį vakare W.Sneijderis buvo suimtas Utrechto mieste, kuriame jis pagautas apsvaigęs nuo alkoholio, niokojantis svetimo asmens transporto priemonę.

Vaizdo įraše buvo užfiksuota, kaip W.Sneijderis sėdėjo ant automobilio stogo ir spardė jį kojomis. Kaip pranešama, jis pridarė žalos už maždaug 6 tūkst. eurų. Vėliau jis pabučiavo ir pro jį praeinančią moterį, tačiau šis veiksmas kameromis jau neužfiksuotas. Taip pat skelbiama, kad W.Sneijderis padarytą žalą jau kompensavo.

Pasaulio vicečempionas, UEFA Čempionų lygos nugalėtojas W.Sneijderis, Europos taurės laimėtojas Pierre‘as van Hooijdonkas, „Ajax“ ir „Feyenoord“ klubų legendos Aronas Winteris bei Regis Blinkeris – ryškūs Nyderlandų šalies futbolo vardai, kurie liepos mėnesį atvyks į Lietuvą ir prisidės prie mūsų šalyje pirmą kartą rengiamo futbolo festivalio.   

Nyderlandų ambasada Lietuvoje bei Nyderlandų NATO pajėgos rengia futbolo šventę, skirtą vaikams, šalies futbolo bendruomenei bei NATO pajėgose tarnaujantiems kariams.

Futbolo šventę liepos 6-ąją vainikuos Nyderlandų ir Lietuvos futbolo žvaigždžių akistata. Vienoje pusėje – Čempionų lygos laimėtojas Edgaras Jankauskas, ilgametis Lietuvos rinktinės narys, Rusijos ir Lietuvos čempionas Deividas Šemberas, taip pat Deividas Česnauskis ir Vilniaus „Žalgiriui“ atstovaujantis legionierius iš Nyderlandų Donovanas Slijngardas. Be to, mūsų šalies komandai talkins pramogų pasaulio atstovai Vytaras Radzevičius, Marijonas Mikutavičius bei Martynas Starkus.   

Kitoje pusėje – ryškūs Nyderlandų šalies futbolo vardai, tokie kaip W.Sneijderis, P.van Hooijdnkas, A.Winteris, R.Blinkeris, Sanderis Westerveldas, Davidas da Silva ir Anoukas Hoogendijkas. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-09 Leicester City 4 - 0 Aston Villa
Sek 03-08 Manchester United 2 - 0 Manchester City
Sek 03-08 Chelsea 4 - 0 Everton