Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Garethas Bale'as | Scanpix nuotr.

Į Madrido „Real“ praėjusio sezono pabaigoje sugrįžęs Zinedinas Zidanas labai aiškiai parodė nepasitikėjimą Garethu Bale‘u, tačiau Ispanijos sostinės klubo šią vasarą laukia opi problema: kaip surasti pirkėją brangiai kainuojančiam valui?

Kai dar 2013-aisiais G.Bale‘as už maždaug 100 mln. eurų persikėlė į Madridą, jis buvo matomas kaip netolimos ateities futbolo superžvaigždė. Žvelgiant iš komercinės pusės, žvaigžde valas tikrai tapo, tačiau to pateisinti ir futbolo aikštėje jam pilnai nepavyko.

Šešerius metus „Real“ gretose jau skaičiuojantis krašto puolėjas pelnė įsimintinų įvarčių ir kėlė ne vieną trofėjų į viršų, tarp jų – net keturias UEFA Čempionų lygos taures. Tačiau iki šiol panašu, kad jis yra ne tikras klubo lyderis, o labiau našta.

Valo karjerą Ispanijoje labai apkartino traumos. Dėl įvairiausių sužeidimų, per anksti atliktų sugrįžimų ir vėliau vėl patirtų traumų, G.Bale‘as praleido nemažai rungtynių. Tai jam nepadėjo ir įgauti geros sportinės formos. Greičiausiai dėl to į klubą sugrįžęs strategas Z.Zidanas praėjusio sezono pabaigoje nusprendė atsisakyti šio futbolininko ir dažniausiai palikdavo jį ant atsarginių žaidėjų suolo.

Ispanijos spaudoje jau anksčiau skelbta, kad G.Bale‘as, kaip ir eilė kitų „Real“ futbolininkų, yra įtrauktas į parduodamų žaidėjų sąrašą. Visgi „Goal“ duomenimis iki šiol klubas nesulaukė nė vienos užklausos dėl valo, kuris, panašu, jau liepos 8 dieną kartu su Madrido komanda pradės pasirengimą naujam sezonui.

O noro palikti Ispaniją nerodo ir pats futbolininkas. Tiek G.Bale‘as, tiek ir jo agentas praėjusiame sezone ne kartą kalbėdami su spauda pareiškė poziciją, kad krašto puolėjas nenori keltis į kitą komandą ir ketina likti Madride, kur turi dar iki 2022 metų vasaros galiojantį kontraktą. Pagal jį jis kas sezoną susižeria įspūdingus 15 mln. eurų.

Būtent didelis atlyginimas neabejotinai ir stabdo kitas komandas nuo susidomėjimo šiuo futbolininku. O ir G.Bale‘o nenorą palikti „Real“ galima puikiai suprasti: dėl didelio traumų skaičiaus ir labai banguotos sportinės formos jis kitoje komandoje negautų tokio atlyginimo, kuris jam Madride yra garantuotas dar ateinantiems trejiems metams.

Tuo tarpu „Real“ laukia didelė dilema: kaip parduoti brangiai kainuojantį valą, kuris neprideda daug vertės komandos žaidimui ir neleidžia subalansuoti biudžeto. „Real“ per trumpą laiką įsigijo penkis naujokus ir jiems išleido per 300 mln. eurų, o kol kas pardavė tik Marcosą Llorente, už kurį sulaukė garantuotų 30 mln. G.Bale‘o ir kitų nereikalingų žaidėjų pardavimas šiam klubui dabar yra vienas svarbiausių uždavinių, tačiau kaip parduoti futbolininką, kuris nesulaukia dėmesio iš kitų komandų ir pats nenori keltis į kitą vietą?

Marius Salys
Sportas.lt
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

white mamba
2019-06-30 10:56:38
zidano vietoi net neregistruociau jo i jokias rungtynes , butu smarkiai numusta jo verte ir tiek ,vistiek realas turi neribota biudzeta ,algu kepuriu nera tai cia maza problema :D
Atsakyti
Lazaras
2019-06-30 03:22:50
Tema klausimų atidarė klausimų ir uždarė, clicku aukos jau, euro football.lt vat nr 1 naujienos Lietuvoj, o čia tik dėl click, šitas straipsnis tai kažkas apgailėtino
Atsakyti