„Liverpool“
51 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
„Burnely“
Dovydas Neverauskas | Scanpix nuotr.

Dovydas Neverauskas | Scanpix nuotr.

 Geriausias visų laikų Lietuvos beisbolininkas Dovydas Neverauskas dar kartą sugrąžintas į Pitsburgo „Pirates“ sudėtį. Ne pirmą ir ne antrą kartą šiame sezone „Pirates“ pasikvietė lietuvį iš pagrindinės savo dublerių komandos Indianapolio „Indians“.

D.Neverauskas tiek pernai, tiek šiemet stipriausioje dublerių lygoje „International League“ tiesiog žiba. Pernai metikas iš Lietuvos pirmą kartą buvo pakviestas į šios lygos „Visų žvaigždžių“ rungtynes, o šiemet vėl nusipelnė tokio kvietimo. Šios rungtynės vyks liepos 10-ą dieną, kai pertrauka bus ir MLB čempionate dėl „Visų žvaigždžių“ renginių.

Šiame MLB sezone D.Neverauskas yra sužaidęs 7 rungtynes. Per kiek daugiau nei 6 kėlinukus jis praleido 7 taškus ir 9 kartus po tikslių smūgių leido varžovams užimti bazes. D.Neverauskas 6 kartus pats eliminavo varžovus iš žaidimo ir taškų nėra praleidęs jau daugiau nei 4 kėlinukus.

Užsienio žiniasklaida spėja, kad ir šį kartą lietuvis ilgai MLB klube neužsibus, nes šeštadienį po pakinklinės sausgyslės traumos turėtų grįžti Jordanas Lylesas. Lietuvis Pitsburge užėmė Dario Agrazalio vietą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.