Igoris Morinas | Organizatorių nuotr.

Igoris Morinas | Organizatorių nuotr.

 Tris pergales iš eilės iškovojęs ir kol kas geriausią atkarpą čempionate žaidžiantis Pirmos lygos debiutantas FK „Vilnius“ ant laurų nemiega ir toliau gludina savo žaidimą. Ekipos vyr. treneris Igoris Morinas prieš XIV turo dvikovą su „Šiaulių“ futbolininkais akcentuoja, kad jo vadovaujama komanda negali klupti, nes vėliau bus sunku atsitiesti.

Paskutiniuose turuose „Vilniaus“ (11 vieta, 16 taškų) komanda į varžovų vartus pasiuntė net 17 taiklių smūgių, tačiau net 9 kartus kamuolį teko traukti iš savo vartų tinklo. I. Morinas sako, kad savo jaunai ekipai neleidžia atsipalaiduoti, o treniruotėse daug dėmesio skiriama gynybos skylėms užlopyti.

Kai komanda tiek muša – visada smagu. Bet kur yra pliusas, ten yra ir minusas. Įvarčių praleidžiame nemažai, stengiamės treniruotėse su tuo dirbti, nes norime praleistų įvarčių skaičių kuo labiau sumažinti. Nuotaikos komandoje – darbinės. Treniruotėje vyrams pasakiau, kad viskas gerai, lipame į viršų, tačiau neturime teisės sustoti, nes paskui bus sunku atsitiesti“, – prieš artėjantį turą sakė „Vilniaus“ vyr. strategas.

FK „Vilnius“ | Organizatorių nuotr.

FK „Vilnius“ | Organizatorių nuotr.

Lentelės viršuje esantys „Šiauliai“ (5 vieta, 20 taškų) paskutiniame ture 2:3 (0:1) nusileido „Riteriams B“, dar anksčiau 1:0 (1:0) įveikė vieną iš lygos lyderių Telšių „Džiugą“. I. Morinas teigia, kad papildomai komandos prieš šį susitikimą motyvuoti nereikia.

„Kovinga komanda, turi patyrusių žaidėjų, tačiau yra ir nemažai jaunimo, kurie baigė Šiaulių miesto futbolo akademiją. Papildomai man vyrų nereikia motyvuoti, tačiau mes, treneriai, laikome ranką ant pulso, kad nesulauktume netikėtumų. Ruošiamės rimtai kovai“, – kalbėjo I. Morinas.

„Vilniaus“ centro gynėjas Lukas Valvonis sako, kad jis su komandos draugais neketina sustoti ir savo namų stadione dar kartą sieks gerbėjams padovanoti pergalę.

„Šiauliai“ – gera komanda, surinkti žaidėjai iš aplinkinių miestų komandų. Yra patyrusių futbolininkų, tačiau mūsų tikslas tik vienas – iškovoti ketvirtą pergalę. Noriu pakviesti visus atvykti į stadioną ir palaikyti mus“, – apie varžovus kalbėjo vienas sostinės komandos lyderių.

Futbolininkas pabrėžė, kad komanda sunkiai dirba, kad pagerintų savo žaidimą.

FK „Vilnius“ | Organizatorių nuotr.

FK „Vilnius“ | Organizatorių nuotr.

„Nuotaikos po trijų pergalių iš eilės – puikios. Tačiau norėtųsi pagerinti žaidimą tam tikrose vietose bei, žinoma, praleisti mažiau įvarčių. Treniruotėse mes, gynėjai, stengiamės dirbti ties gynybos linijos ryšio kūrimu, norime būti kuo arčiau ir pasaugoti vienas kitą. Tačiau dabar gynėjų linijoje traumuotus komandos narius pakeitė jauni mūsų žaidėjai, kurie dar tik mokosi. Dėl patirties trūkumo padarome klaidų ir praleidžiame, tačiau jauniesiems komandos futbolininkams čia yra labai geros pamokos“, – teigė L. Valvonis.

Rungtynės tarp „Vilniaus“ ir „Šiaulių“ FA sostinės „Fabijoniškių“ gimnazijos stadione įvyks birželio 30 d., 16.00 val. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų