Sebastianas Vettelis | AFP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | AFP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis teigia, kad „Red Bull“ ekipos bolidui reikia kur kas daugiau, nei didesnio greičio kvalifikacijoje, priešingu atveju komanda dėl pergalių kovoti negalės.

Nors S.Vettelis ir jo komandos draugas Markas Webberis iki šiol lenktynėse demonstravo neblogą greitį, kvalifikacijoje ekipos lenktynininkams sekdavosi ne taip gerai, dėl ko nukentėdavo jų rezultatai lenktynėse.

Tačiau S.Vettelis teigia, kad jo komandai nepakanka pagerinti savo pasirodymus kvalifikacijoje, nes papildomo greičio trūksta ir lenktynėse.

„Žinoma, mums reikia kažko daugiau. Lenktynėse mes nesame greičiausi, todėl nepakanka gerai pasirodyti kvalifikacijoje, kad galėtume nugalėti lenktynėse. Mes šiek tiek atsiliekame“, - teigė S.Vettelis.

„Tačiau ne kartą esu sakęs, kad bolidas turi potencialo. Kai viską sutvarkysime, jausimės kur kas geriau. Tuomet turėtume būti geresnėje pozicijoje tiek kvalifikacijoje, tiek lenktynėse.“

Šio savaitgalio metu S.Vettelis naudos naujosios specifikacijos išmetamųjų vamzdžių sistemą. Praėjusiose lenktynėse Kinijoje vokietis buvo grįžęs prie senesnio modelio sistemos. Nors S.Vettelis atskleidė, kad jam labiau patinka senoji sistema, jis pripažino, kad naujoji sistema yra geresnė.

„Tai yra geresnė kryptis ir būtent ja turime eiti. Štai kodėl grįžau prie šios versijos. Buvo gerai išbandyti abi sistemas vienu metu, nes to negalėjome padaryti priešsezoninių bandymų metu.“

S.Vettelis teigė nežinantis, ar naujoji išmetamųjų vamzdžių sistema labiau tinka Bahreino trasai, nei senoji sistema.

„Be abejonės, tai naujas lenktynių savaitgalis, kita trasa, kitokios oro sąlygos. Čia yra labai karšta, todėl pamatysime. Žinoma, kad negalime tikėtis stebuklų. Tikimės žengtį žingsnį į priekį kvalifikacijoje, nes tai šiuo metu yra mūsų silpnoji vieta. Lenktynėse mes nesame labai toli, todėl pamatysime, kaip viskas klostysis“, - teigė S.Vettelis.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.