Henrikas Žustautas | Vytauto Dranginio nuotr.

Henrikas Žustautas | Vytauto Dranginio nuotr.

 Minske (Baltarusija) vykstančiose 2-osiose Europos žaidynėse ketvirtadienį čempiono titulo nepavyko apginti Henrikui Žustautui.

Vyrų vienviečių kanojų 200 m rungties A finale lietuvis paleido varžovus į priekį ir užėmė 9-ą vietą (46.703). H.Žustautas liko tolokai nuo medalio, o vietinius sirgalius pradžiugino baltarusis Artiomas Kozyris. Dabartinis pasaulio čempionas įtikinamai laimėjo ir Europos žaidynes (42.835). Kiek netikėtai sidabrą laimėjo italas Nicolae Craciunas (43.353), o bronzą pelnė garsus Ispanijos kanojininkas Alfonso Benavidesas (44.255).

H.Žustautui sutrukdyti galėjo ir didelis bangavimas, kuris, anot komentatorių, ypač jautėsi pirmuose takeliuose startavusiems sportininkams. Atletų rezultatai ketvirtadienį buvo gerokai prastesni nei trečiadienį.

A finalas:

A finalo rezultatai:

A finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

A finalo rezultatai | Organizatorių nuotr.

Reikia pažymėti tai, kad ši rungtis buvo išbraukta iš olimpinių žaidynių programos ir H.Žustautas jai praktiškai nebeskiria dėmesio. Dabar lietuvis koncentruojasi į 1000 m nuotolį ir siekia vietos Tokijo olimpiadoje.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų