Alexanderis Hlebas (kair.) | Scanpix nuotr.

Alexanderis Hlebas (kair.) | Scanpix nuotr.

Vienas iškiliausių Baltarusijos futbolininkų Aleksandras Hlebas prisiminė laikus „Barcelona“ gretose bei papasakojo, kodėl buvo nuspręsta parduoti Ronaldinho ir Deco bei atskleidė savo gyvenimo su Thierry Henry po vienu stogu detales.

Buvęs Londono „Arsenal“ žaidėjas 2008-aisiais persikėlė į saulėtąją Kataloniją. Būtent tais metais „Barcelona“ atsisakė kamuolio virtuozu vadinamo Ronaldinho, kuris išvyko į „Milan“, ir Deco, kurį įsigijo Londono „Chelsea“.

Tačiau A.Hlebas atskleidžia, kad šių futbolininkų tuometinis treneris Pepas Guardiola atsisakė tikrai ne dėl už juos pasiūlytų pinigų sumų.

„Tiek Ronaldinho, tiek Deco į treniruotes ateidavo būdami girti. Štai kodėl jie 2008-aisiais ir buvo parduoti. Klubo darbuotojai bijojo, kad jie darys neigiamą įtaką Lioneliui Messi“, - prisiminė A.Hlebas.

Keturis metus „Barcelona“ ekipai priklausęs A.Hlebas buvo nuolat nuomojamas kitoms komandoms ir taip katalonų gretose sužaidė tik 36 rungtynes. 

„Iš tiesų aš visiškai nenorėjau keltis į „Barceloną“. Norėjau pereiti į Miuncheno „Bayern“ arba tiesiog likti „Arsenal“ ekipoje. Tačiau mano agentas man vis kartojo, kad manęs nori P.Guardiola.

Kai jau persikėliau į Barseloną, gyvenau kartu su T.Henry. Jis man patarė, kad kuriam laikui apsistočiau jo namuose, kol kažką susirasiu, kadangi viešbučiuose yra nuobodu. Tad kartu su juo praleidau mėnesį.

Jis manęs vis klausdavo, kodėl atvykau į „Barcą“. „Nagi, paskambink man, aš tau viską paaiškinsiu“, - taip jis man kartodavo“, - pasakoja A.Hlebas.

38-erių baltarusis neseniai buvo atleistas iš Borisovo BATE, tačiau vis dar nepaskelbė, jog ketina baigti futbolininko karjerą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.