Matthijsas De Ligtas (dešinėje) | Scanpix nuotr.

Matthijsas De Ligtas (dešinėje) | Scanpix nuotr.

Amsterdamo „Ajax“ deimantas Matthijsas De Ligtas apsisprendė, kur toliau tęs savo karjerą ir sutiko persikelti į Turino „Juventus“ gretas, teigia „Sky Sports“.

Po fantastiško sezono Nyderlanduose ir UEFA Čempionų lygoje, jaunasis „Ajax“ kapitonas tapo vienu geidžiamiausių futbolininkų Europoje. Jo parašo ant sutarties taip pat vis dar siekia „Barcelona“, su juo taip pat buvo sieti Miuncheno „Bayern“, Paryžiaus „Saint-Germain“, „Manchester City“ bei „Manchester United“.

Visgi panašu, kad jaunasis olandas galiausiai pasirinko Turiną. „Sky Sports“ šaltiniai Italijoje teigia, kad M.De Ligtas sutiko su penkerių metų kontraktu, pagal kurį per sezoną uždirbs po 12 mln. eurų. Per penkerių metų laikotarpį jis turėtų uždirbti iš viso 60 mln. eurų.

Taip pat skelbiama, kad į M.De Ligto kontraktą bus įtraukta ir išpirkos suma. Jį įsigyti norintys kiti klubai tokiu atveju turėtų sumokėti 150 mln.

Kadangi M.De Ligtas jau sutiko keltis į Turino, „Juventus“ atstovai dabar pradės oficialias derybas ir su Amsterdamo klubu, kurio atstovai jau anksčiau teigė netrukdysiantys gynėjui žengti žingsnį į priekį savo karjeroje. Manoma, kad jo perėjimo kaina gali siekti apie 75 mln. eurų, kiek buvo sumokėta ir už Frenkie De Jongo persikėlimą į „Barcelona“.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų