Justina Mikulskytė | „Twitter“ nuotr.

Ispanijoje vykstančiame ITF serijos moterų teniso turnyre tik dvejetų varžybose savo pasirodymą tęs lietuvė Justina Mikulskytė (ITF-254).

Vienetų varžybose lietuvė sėkmingai įveikė kvalifikaciją, bet pagrindinio etapo starte trečiadienį per 1 valandą 11 minučių 2:6, 0:6 neprilygo penktajai turnyro raketei švedei Jacquelinei Cabaj Awad (WTA-517, ITF-30). Šios tenisininkės viena prieš kitą žaidė pirmą kartą. J.Mikulskytė pirmaisiais savo padavimais laimėjo vos 36 proc. įžaistų kamuoliukų, o švedė – net 84 proc.

Dvejetų varžybose J.Mikulskytė su amerikiete Christina Rosca antradienį iškovojo vietą ketvirtfinalyje. Jame lietuvės ir amerikietės varžovėmis bus ispanė Yvonne Cavalle-Reimers ir Kambodžos atstovė Andrea Ka.

ITF serijos moterų teniso turnyro Ispanijoje prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių.

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris