Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Su Rafaeliu Benitezu atsisveikinę „Newcastle United“ vis dar nerado naujo trenerio, o su šiuo darbu nenori būti siejamas vienas tituluočiausių pasaulio strategų Jose Mourinho.

Portugalas pastarąjį mėnesį užsienio spaudoje yra minimas kaip galimas kandidatas pakeisti R.Benitezą, su kuriuo klubui nepavyko pratęsti sutarties ir ji baigs galioti šio mėnesio pabaigoje.

Visgi pats J.Mourinho nenori būti siejamas su komanda, kuri greičiausiai neturės ambicijų kovoti dėl aukščiausių Anglijos „Premier“ lygos vietų.

„Vienintelis dalykas, kurį žinau, tai ko nenoriu: esu tiesiog patalogiškai nusistatęs, jog žaidžiu tik dėl pergalių.

Jeigu nelaimiu, man tai jau yra problema. Tai yra problema ir žaidėjams, klubui bei jo struktūrai. Bet man reikia tokio projekto, kuriame jausčiau, jog žaidžiu dėl pergalių.

Jeigu man kas nors pasiūlys net ir nuostabų dešimties metų kontraktą su tikslu, jog komanda būtų pirmoje lentelės dalyje, jeigu tikslas yra būti septintam, aštuntam ar devintam, tai nėra man. Tiesiog tokia mano natūra. Kitą klubą rinksiuosi tokį, kuriame kovočiau dėl pergalių“, - teigia J.Mourinho.

Šiuo metu su „Newcastle United“ trenerio darbu yra labiausiai siejami du strategai: praėjusiame sezone „Fulham“ ir „Roma“ ekipoms vadovavęs Claudio Ranieri bei buvęs Londono „Arsenal“ gynėjas Giovanni Van Bronckhorstas.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.