„Žalgiris“
IV kėlinys, 4 min.
57
:
48
Atsinaujins po sek
„Rytas“
„Orion Tri Fun“ | Organizatorių nuotr.

„Orion Tri Fun“ | Organizatorių nuotr.

 Ketvirtadienį, birželio 27 d., Kaune startuoja jau tradiciniu tapęs Kauno triatlonas „Orion Tri Fun“. Šios varžybos specialiai pritaikytos tiems, kas nori susipažinti su triatlono sporto šaka arba tiesiog gerai praleisti laiką. Sakoma, kad čia dalyvauti galima net nemokant plaukti.

Įveikiamas visiems  

„Triatlonas – unikali sporto šaka, apjungianti tris rungtis: plaukimą, važiavimą dviračiu ir bėgimą. Tačiau tradicinis triatlonas yra gan sunkus išbandymas. Pavyzdžiui, populiariausioje, olimpinėje, trasoje sportininkams reikia nuplaukti 1,5 km, 40 km numinti dviračiu ir 10 km nubėgti, - pasakoja varžybų organizatorius Dovydas Valiuška. – Mūsų siūlomas iššūkis kur kas lengvesnis, nors tuo pačiu leidžiantis pajusti šios sporto šakos žavesį.“

Kauno triatlono „Orion Tri Fun“ startas numatytas ant Kauno marių kranto, „Žalgirio“ jachtklubo prieigose. Varžybų dalyviai turės nuplaukti 200 m, dviračiu nuvažiuoti 10 km ir nubėgti 2,5 km. Tačiau net jeigu sunkiai laikotės ant vandens, galite ramiai registruotis į „Orion Tri Fun“.

„Dalyviai gali rinktis: visas rungtis įveikti individualiai arba komandoje. Jeigu draugų ar pažįstamų tarpe turite bent vieną gerą plaukiką, dviračių sporto entuziastą, o pats greitai bėgate – burkitės į komandą, galvokite pavadinimą ir dalyvaukite estafetėje. Taip juk net smagiau nei vienam, o ir rezultatų aukštesnių galima pasiekti“, – sako D. Valiuška.

Garsėja neformalia atmosfera

Nors kaip ir tikrose varžybose čia bus griežtai fiksuojamas laikas ir renkami pirmų – trečių vietų nugalėtojai moterų ir vyrų grupėse bei tarp komandų, Kauno triatlonas garsėja savo smagia atmosfera ir papildomomis pramogomis. Šį renginį net galima prilyginti sporto entuziastų piknikui ant marių kranto.

„Varžybas mums padeda organizuoti profesionalai, Lietuvos triatlono taurės organizatoriai. Tad sportinė dalis išties aukšto lygio ir ne vienas profesionalus triatloninkas atvažiuoja pasivaržyti tarp savų, - pasakoja D. Valiuška. - Turime ir rimtų rėmėjų, kurie tradiciškai prisideda prie šių varžybų. Pavyzdžiui, vieną unikaliausių prizų yra įsteigusi „Orion Asset Management“ įmonė, čempionams dovanojanti investicinių fondų vienetus.“

Tuo pačiu visi Kauno triatlono „Orion Tri Fun“ dalyviai dovanų gaus išskirtinio dizaino plaukimo kepurėles bei pasipuoš medaliais, kiekvienam bus įteiktas tradicinis startinis paketas su rėmėjų dovanomis. Komandinės rungties nugalėtojų laukia išmaniosios apyrankės, matuojančios širdies darbą, nueitą ar nubėgtą kelią, rodančios laiką ir turinčios dar begalę kitų funkcijų.

Vakare laukia piknikas

Išskirtiniu prizu bus apdovanotas ir originaliausiu kostiumu pasipuošęs varžybų dalyvis.  

„Kasmet stengiamės sukurti kuo šventiškesnę atmosferą, todėl raginame dalyvius puoštis herojų kostiumais. Tai išties įžiebia šypsenas tiek sportininkų, tiek žiūrovų veiduose, - sako D. Valiuška. – Savo ruožtu patys dalyviams ruošiame heroišką priėmimą ant raudono kilimo, o po varžybų kviečiame į pikniką su griliui, muzika ar vandens pramogomis.“

Kauno triatlonas „Oriont Tri Fun“ startuoja birželio 27 dieną 19 valandą, tačiau dalyviai yra laukiami kiek anksčiau, mat numatytas instruktažas. Pirmoji rungtis – plaukimas Kauno mariose. Dviračių trasa nusidrieks T. Masiulio gatve. Beje, čia bus ribojamas automobilių eismas. Bėgimas vyks Pažaislio miško parko takeliais.

„Nerimą šiek tiek kėlė pranešimai apie Kauno marių vandens kokybę. Kaip ir kasmet, iš starto vietos paėmėme vandens mėginius tyrimams ir gavome atsakymą, kad jachtklubo akvatorijoje maudytis visiškai saugu“, - sako D. Valiuška.

Po varžybų laukia smagioji dalis – visi kviečiami prie „Manana“ palapinės, kur galima bus ant griliaus pasikepinti maisto, atsipūsti ant sėdmaišių klausantis muzikos ar išbandyti irklentes, pasiplaukioti kateriu, pralėkti su vandenlente.

Nespėjusieji užsiregistruoti į Kauno triatloną „Orion Tri Fun“ internetu, tai galės padaryti varžybų metu. Tik reikėtų atvykti kelias valandas prieš startą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 01-29 West Ham United 21 : 45 Liverpool
Šeš 02-01 Leicester City 14 : 30 Chelsea
Šeš 02-01 Watford 17 : 00 Everton
Šeš 02-01 West Ham United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-01 Newcastle United 17 : 00 Norwich City
Šeš 02-01 Crystal Palace 17 : 00 Sheffield United
Šeš 02-01 AFC Bournemouth 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-01 Liverpool 17 : 00 Southampton
Šeš 02-01 Manchester United 19 : 30 Wolverhampton …